02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt PARVI Cibulka

V prodeji
Naskové, Košíře, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: V těsné blízkosti úspěšného projektu Aalto Cibulka v Košířích plánuje společnost YIT další rezidenční komplex s názvem PARVI. Vznikne na brownfieldu bývalé továrny Meopta, která bude renovována a přestavěna na moderní bytový dům. Komplex bude tvořit několik bytových domů v řadě s centrálním vstupem a komerčními prostory v pasáži a rezidentům bude k dispozici například i kavárna a fitness.

PARVI nabídne 149 bytových jednotek v industriálním stylu. Průmyslový charakter budovy bude zkombinován s finským stylem, ve kterém byla postavena již etapa Aalto. K bytům budou náležet parkovací místa v suterénních garážích.

Byty jsou navrženy jako nízkoenergetické, ve velikostech od 1kk až po 5kk v různých typologiích. V nabídce jsou například lofty s vestavěnou galerií, byty s lodžiemi, mezonety nebo byty typu penthouse v posledních podlažích se zelenými terasami a výhledy do širokého okolí. Přidanou hodnotou bytů jsou atraktivní výhledy na město nebo do zeleně.

Developerem je společnost YIT Stavo, která na návrhu spolupracuje s architektem Jakubem Ciglerem. Prodej bytů bude zahájen v září 2020, výstavba by měla být dokončena do konce roku 2021 a v roce 2022 je plánováno předání bytů novým majitelům.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Naskové v rezidenční vilově lokalitě a v sousedství bytových domů Aalto. Mezi oběma komplexy vznikne soukromý vnitroblok s parkem a dětskými hřišti přístupný pouze rezidentům.

Bývalá továrna leží v klidné části Prahy 5 Košíře, na okraji parku Na Cibulce, který je součástí velkého přírodního parku Košíře-Motol zajišťujícího mnoho příležitostí k rekreaci a sportu. V blízkém okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost včetně několika škol a školek či nemocnic Motol a Na Homolce.

Jedná se o lokalitu dobře dostupnou, centrum Smíchova je vzdáleno 10 minut jízdy autem a nabízí širokou škálu služeb a obchodů. Přímo u domu leží autobusová zastávka s linkami napojujícími se na linky tramvaje i metra – nejbližší zastávka metra jsou Jinonice. Nedaleko je také železniční stanice Praha-Cibulka.

Co si o projektu “PARVI Cibulka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty