01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Perner Lofts

Vyprodáno
Pernerova 8, Karlín, Praha 8

Detaily

 • ID:
  13714
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Karlín
 • Byty k nastěhování od:
  04/2018 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  95 - 100 m2
 • Počet bytů celkem:
  4
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 4+kk

O projektu

O projektu: Nový developerský projekt Perner Lofts se rodí jako půdní vestavba v ulici Pernerova číslo 8 v Praze 8 - Karlíně. Novostavbu zde tvoří celkem tři nové byty. Nejde sice o nový dům, ale v rámci realizace půdní vestavby dojde k revitalizaci domu, vybudován zde bude také nový výtah. Nové byty vznikají ve spolupráci s architektonickým ateliérem P6PA+Architects. Vysoce nadstandardní provedení bytů v novostavbě je zde samozřejmostí. Bonusem navíc je výhled na Karlínské náměstí, zelená terasa s výhledem na Vítkov. Byty se budují ve velmi moderním industriálním stylu, nacházejí se v 7. a 8. patře. Prodej byl zahájen v únoru 2017, termín dokončení se plánuje na duben 2018, k nastěhování byty budou ve 2. čtvrtletí roku 2018. Developerem a prodejcem je společnost PELA invest s.r.o.

Perner Lofts sice není nový dům, ale prováděná půdní vestavba na cihlové budově spojená s revitalizací obytného komplexu nabídne byty o plošných dispozicích 3+kk a 4+kk. Podlahová výměra bytů je od 109 m2 až po 139 m2. Ohledně cen bytů kontaktujte prodejce. Nabízí se možnost úprav dispozicí bytů na míru. Vstupy do všech tří bytů se nacházejí v prvním podlaží vestavby (7. Nadzemní podlaží domu), druhé vestavěné podlaží bytů se orientuje na jih. Nachází se zde ložnice s přímým napojením na zelenou terasu otočenou na Vítkov. Na ploše terasy může být vybudována i americká kuchyňka. Velká ateliérová okna zajišťují dostatečné množství světla. Obývací pokoj se klene do výšky cca 5 metrů a tvoří dominantní část celého bytu. Horní část galerie tvoří relaxační místnost, čítárna. Loftový charakter těmto bytovým jednotkám propůjčuje otevřený prostor.

Lokalita: Developerský projekt Perner Lofts je situovaný do Pernerovy ulice číslo 8 v Praze 8-Karlíně. Jde o velmi klidnou rezidenční zónu nacházející se na úpatí pražského kopce Vítkov. Pernerova ulici spojuje živou Florenc s mnohem méně rušnou Invalidovnou. Pouhých sedm minut pěší chůze od domu narazíte na stanici metra Křižíkova na trase B. V docházkové vzdálenosti šesti minut se na Sokolovské ulici nachází stanice tramvají Karlínské náměstí. Projíždí tudy tramvajové linky číslo 3, 8 a 24. Tři minuty chůze po Pernerově ulici a jste na zastávce autobusů, kde staví linky číslo 133, 135 a 175. Tři minuty chůze na Karlínské náměstí a máte před sebou jednu z nejvýznamnějších kulturních památek v okolí – kostel svatého Cyrila a Metoděje. Další význačnou památkou je karlínská Invalidovna, ke které se dostanete za 12 minut jízdy tramvají číslo 3, 8 nebo 24. Třináct minut chůze na vrchol kopce Vítkov a jste v Národním památníku na Vítkově, zdejší muzeum si také nenechte ujít. Po osmiminutové procházce dojdete do divadla Ponec v Husitské ulici, devět minut cesty se nachází Hudební divadlo Karlín. Nejbližším kinem je Cinema City Slovanský dům vzdálený 15 minut jízdy tramvají číslo 8. Dvě minuty chůze a můžete si vyšlápnout na konec Vítkov, který je jako stvořený k procházkám. Další parčík se nalézá pouhé dvě minuty pěšky od domu na Karlínském náměstí. Jestliže se svezete 12 minut tramvají číslo 8, můžete využít služby nedalekého Sportcentra YMCA v ulici Na Poříčí, kde se nachází i plavecký bazén. V Kubově ulici 11 minut pěšky se nalézá posilovna Fitklub Karlín, v docházkové vzdálenosti deset minut je na Rohanském nábřeží také fitness centrum BodyBody. Celkem 11 minut chůze je na Florenci otevřený supermarket Albert v Sokolovské ulici, taktéž se k němu můžete dopravit tramvají číslo 3, 8 nebo 24 za 8 minut. Projdete-li se zhruba 10 minut, narazíte na mateřskou a základní školu na Lyčkově náměstí. Nejbližší poliklinika je AGEL v Italské ulici. Dostanete se k ní po 13 minutách jízdy autobusem číslo 135.

Lokalita

Pernerova 8, Karlín, Praha 8

Co si o projektu “Perner Lofts” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty