30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Petrův Grunt

V prodeji
Jablonec nad Jizerou, Semily, Liberecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  2MKZ
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Jablonec nad Jizerou
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

V obci Bratrouchov v jihovýchodní části Krkonošského národního parku se realizuje apartmánový projekt Petrův Grunt, který nabídne novým majitelům možnost celoroční dovolené uprostřed krkonošské přírody.

Apartmánový komplex, který se nachází na kopci blízko vrchu Hejlov, tvoří bytový dům a samostatně stojící domy ve stylu krkonošských roubenek, které harmonicky splynou s okolní krajinou. Bytový dům vznikne kompletní rekonstrukcí bývalého hotelu Omega. Součástí bytů s dispozicí 1+kk až 3+kk s obytnou plochou 29 až 87 m2 orientovaných na jih jsou velkorysé terasy nebo balkony. Dům je navržen jako bezbariérový s výtahem. Všechny jednotky nabízí nádherné výhledy do okolní přírody.  

Šest samostatně stojících domů ve stylu tradiční horské architektury bude situováno na pozemku nevyužívaného dětského tábora. Každý dům nabídne tři apartmány s dispozicí 2+kk a 3+kk s obytnou plochou 32–65 m2. Domy jsou provedeny s použitím tradičních přírodních materiálů včetně dřevěných a kamenných obkladů. Součástí každého domu je vířivka.

Zázemí areálu Petrův Grunt doplní společný wellness a restaurace.

Projekt realizuje developerská společnost 2MKZ. Dokončení výstavby a stěhování nových majitelů je plánováno na prosinec 2023.

Lokalita

Apartmánový komplex je situován v obci Bratrouchov v podhůří Krkonoš dvacet minut jízdy od Jablonce nad Jizerou. Skiareál Rokytnice nad Jizerou je vzdálen jen několik kilometrů. Kromě zimních sportů jsou v okolí k dispozici cyklostezky a turistické trasy. Volnočasové aktivity lze provozovat i v přilehlých obcích – lyžařská sjezdovka Aldrov ve Vítkovicích nebo koupaliště v Jablonci nad Jizerou. 

Lokalita

Jablonec nad Jizerou, Semily, Liberecký kraj

Co si o projektu “Petrův Grunt” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty