24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Plazza Střížkov

Vyprodáno
Střížkovská, Střížkov, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: Nový developerský projekt Střížkov Plazza se rodí na rozhraní městských obvodů Prahy 8 a Prahy 9 ve Střížkovské ulici. Jedná se o komplex celkem tří nových domů, který tvoří rozhraní mezi Střížkovem a Prosekem. V devítipatrovém novém domě A se nachází 55 nových bytů. V sedmipatrové novostavbě B se nalézá celkem 46 nových bytů. Pětipatrová novostavba s označením C potom nabízí 25 bytů. Celkem je zde ve třech budovách 126 bytů. Prodej byl zahájen v polovině ledna 2017, dokončení projektu ještě bude upřesněno. Jde o moderní, praktické a minimalistické bydlení, z jehož jihozápadní části je atraktivní výhled na centrum Prahy, vyšší poloha bytového souboru na návrší vltavské kotliny zajišťuje kvalitní ovzduší. Součástí celého komplexu jsou i parkové plochy. Developerem je společnost DEVELOP invest, a.s., prodejcem realitní kancelář OXCORP a.s.

Byty nabízené v rámci developerského projektu Střížkov Plazza mají plošné dispozice od 1+kk do 5+kk, podlahová plocha činí od 30 m2 do 114,3 m2. Všechny byty s výjimkou těch o plošných dispozicích 1+kk mají balkony. Samozřejmostí je podzemní parkovací plocha, kde najdou parking pro své vozy všichni majitelé bytů. V přízemí budov se počítá s komerčními prostorami.

Lokalita: Obytný soubor Střížkov Plazza budovaný ve Střížkovské ulici na rozhraní Prahy 8 a 9, tedy městských částí Střížkov a Prosek, se pyšní výbornou strategickou polohou. Celý rezidenční komplex se nalézá v docházkové vzdálenosti 7 minut pěšky od stanice metra Střížkov na lince C. Dobře dostupná je i pro automobily. Z centra Prahy se sem dá dojet po Liberecké ulici, která tvoří součást městského okruhu. Zároveň také navazuje na tunel Blanka. Autobusové spojení v podobě linek číslo 151 a 201 spojuje lokalitu s Holešovicemi, Kobylisy a Vysočany. Nejbližší stanice těchto linek se nalézá 3 minuty pěšky od domu. Dále od stanice metra Střížkov, což je sedm minut pěší chůze jezdí autobusové linky 152, 166, 177, 182 a 183. O zábavu se vám postará především nedaleké multikino Ládví (uzavřené), metrem k němu dojedete za 11 minut. Za 7 minut dojedete vozem k Divadlu pod Palmovkou, které se nachází na Zenklově ulici a dále Divadlo Gong na Sokolovské ulici, kde se konají i koncerty. 20 minut chůze je v Měšické ulici Městská knihovna v Praze. V okolí je dostatek zeleně. V docházkové vzdálenosti 13 minut se nalézá Park Přátelství, který spojuje stanice metra Střížkov a Prosek. Kromě toho je v blízkosti i park Václavka dosažitelný za 4 minuty autobusem číslo 151 nebo 201 a přírodní památka Prosecké skály, k níž dojedete autobusem číslo 151 za 13 minut. Na Prosecké skály navazuje vinice Machálka. Sportovní nadšenci také nepřijdou zkrátka, 18 minut metrem si mohou zajet na koupaliště do Ládví. Sportcentrum v Litvínovské ulici v docházkové vzdálenosti 7 minut nabízí kopanou, malou kopanou, nohejbal, beachvolejbal, volejbal, basketbal, stolní tenis, tenis, hokejbal. Další sportovní možnosti poskytne 5 minut chůze vzdálená TJ Střížkov v Habartické ulici. Nákupní možnosti poskytuje supermarket Kaufland na Střelničné ulici, který je od budov vzdálený 12 minut chůze, dále prodejna Billy v Jablonecké ulici, ke které dojdete po patnáctiminutové procházce a konečně Albert v Ládví na Střelničné ulici v dojezdové vzdálenosti 12 minut metrem. Velmi blízko je rovněž zdravotnické zařízení, své služby zde nabízí Poliklinika Prosek v Lovosické ulici vzdálená 9 minut. Po pouhých 15 minutách chůze narazíte na mateřskou a základní školu v ulici Na Slovance. Jenom minutu pěšky to budete mít k soukromé základní škole německo-českého porozumění a gymnáziu Thomasse Manna ve Střížkovské ulici.

Více info: www.plazza.cz

Lokalita

Střížkovská, Střížkov, Praha 8

Co si o projektu “Plazza Střížkov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty