Developerský projekt Pod Hvězdou

Vyprodáno
Rybničná 17/3, Liboc, Praha 6

Detaily

 • ID:
  9020
 • Stav:
 • Developer:
  CENTURY 21 Tandem
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Liboc
 • Byty k nastěhování od:
  4/2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  53 - 178 m2
 • Počet bytů celkem:
  30
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Rezidenční developerský projekt Pod Hvězdou se rozkládá na ulici Rybničná v pražském obvodu 6 – Liboc. Celý projekt tvoří moderní bytový dům složený ze dvou objektů A a B. V novostavbě by mělo být místo až pro 30 nových bytů. V objektu A je naplánováno 20 bytů a v objektu B dalších 10 bytů. Navržené objekty výškově navazují na okolní zástavbu. Objekt má je čtyřpodlažní, objekt s označením B má tři nadzemní podlaží. Poslední ustupující patro obou objektů má k přilehlým bytům navržené komfortní terasy. Novostavba bude doplňovat současnou obytnou zástavbu, kterou tvoří zejména komplex Nová Liboc. Developerem projektu je společnost Císařka s.r.o., prodejcem společnost CENTURY 21 Tandem. Budově byla udělena energetická náročnost třídy B, což znamená, že budova je označena jako úsporná. Dokončení stavby je plánováno na rok 2017. Stavební povolení bylo vydáno v září roku 2014..

Byty: Rezidence Pod Hvězdou nabídne 30 bytových jednotek, které jsou konstruovány jako dispozice 1+kk až 4(5)+kk. Každý byt bude mít vlastní venkovní prostor, ať už řešený formou zahrady nebo terasy. V ceně bytů je také sklep a novým rezidentům je poskytnuta možnost zakoupení jednoho či dvou parkovacích míst, která jsou situována ve společné garáži. Obě nadzemní podlaží jsou propojena podzemním podlažím, ve kterém se nacházejí garážová stání, sklepy a vybavení domu. Garážových stání je připraveno celkem 42. Zde je také umístěna centrální kotelna a regulátor plynu. Nejmenší obytná jednotka je řešena jako dispozice 1+kk s obytnou plochou 53 m2. Jeho cena je stanovena na 4 061 480 Kč včetně DPH. V ceně bytu je také sklep o ploše 3,2 m2, terasa s plochou 13 m2 a zahrada s 22 m2. Nejlevnějším bytem je dispozice 1+kk s plochou 54 m2 za cenu 4 015 480 včetně DPH. Součástí bytu je také sklep s plochou 3 m2 a terasa čítající 8 m2. Nejprostornější bytovou jednotkou je byt dodávaný ve standardu Exclusive, který má plochu 178 m2. Jeho cena je stanovena na 18 150 000 Kč včetně DPH. V ceně bytu je také terasa, která má 51 m2 a sklep o velikosti 9,3 m2. Bytové jednotky jsou k dostání ve dvou standardech. Standard Master nabízí hliníková okna zasklená izolačním dvojsklem, bytové dveře Sapelli Elegant, dřevěnou třívrstvou podlahu, dlažbu na chodbách a na schodišti od společnosti VILLEROY & BOCH a několik otopných těles. Standard Exclusive nabízí větší možnosti změn podle přání zákazníka. Výtah je v každém domě zaveden z podzemní garáže.

Lokalita: Rezidenční projekt Pod Hvězdou, který je situován v ulici Rybničná na Praze 6Liboc, nabídne 30 bytových jednotek umístěných do dvou objektů. Novostavba se rozkládá pod známou oborou Hvězda, která je nedaleko Libockého rybníka a v sousedství zrekonstruovaného statku Libocký dvůr. Dopravní dostupnost zajišťuje především městská hromadná doprava. Autobusová zastávka Divoká Šárka je vzdálena jen 5 minut chůze, tramvajová zastávka Vozovna Vokovice 7 minut chůze. Stanice metra A Nádraží Veleslavín je dostupná díky docházkové vzdálenosti deseti minut na tramvaj či autobus, který jede přímo do stanice. Stejné spojení jede také na Nádraží Veleslavín. Na Letiště Václava Havla je to autem jen deset minut, Pražský okruh je v dosahu pěti minut autem. V blízkosti lokality se ale nalézá také množství volnočasových aktivit a přírodních scenérií. V blízkosti se nachází známá krajinná oblast Divoká Šárka, v těsné blízkosti také lesopark obora Hvězda. Další variantu představuje sportovně relaxační areál Ladronka s in-line bruslařskou dráhou a dalšími atrakcemi. Další volnočasové aktivity umožňují tenisové kurty Petřiny, plavecký bazén Pyramida nebo koupaliště Džbán. Zdravotnické služby nabízí fakultní nemocnice Ústřední vojenská nemocnice či Motol. Mezi vzdělávací instituce patří dvě základní školy, které jsou v pěší vzdálenosti. Nákupní možnosti umožňuje Obchodní centrum Petřiny, které je vzdáleno jen 836 metrů, dále Billa Petřiny, Kaufland na Vypichu, Hornbach, OBI. Kompletní občanskou vybavenost doplňují blízké kliniky, restaurace a bary.

Lokalita

Rybničná 17/3, Liboc, Praha 6

Co si o projektu “Pod Hvězdou” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty