28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Pod Jalovým dvorem

V prodeji
Pod Jalovým dvorem, Krč, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  HOSTIVAŘSKÁ IS s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Krč
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  17
 • Velikost jednotek:
  1kk - 5kk

O projektu

Nedaleko Krčského lesa, konkrétně v ulici Pod Jalovým dvorem, je v nabídce celkem 17 bytových jednotek o dispozici 1kk až 5kk nacházejících se pod jednou střechou moderního nízkopodlažního domu. Zatímco nedílnou součást každého z nich tvoří sklepní kóje a garážové stání s nabíječkou na elektromobil, v závislosti na vybrané bytové jednotce je k dispozici buď lodžie, terasa a nebo předzahrádka.

Lokalita

Projekt Pod Jalovým dvorem se nachází v pražské Krči, v bezprostřední blízkosti lesoparku ideálního pro procházky i sportovní vyžití, stejně tak jako bohaté občanské vybavenosti v podobě obchodů, restaurací a kaváren, základních a mateřských škol či dokonce Thomayerovi nemocnice. Nedaleko se navíc nachází i nákupní centrum Chodov, Arkády Pankrác a Novodvorská Plaza nabízející širší nákupní možnosti, stejně tak jako restaurace, kino i fitness centrum. Pokud jde o dopravní dostupnost, do centra Prahy se lze dostat za přibližně 12 minut autem, využít však lze i přilehlou autobusovou dopravu navazující na stanici metra C Kačerov. Rychlý přesun do centra navíc ještě více zpohodlní po zprovoznění stanice Nové Dvory plánované v rámci výstavby metra D.

Lokalita

Pod Jalovým dvorem, Krč, Praha 4

Co si o projektu “Pod Jalovým dvorem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty