24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Pod Jalovým dvorem

V prodeji
Pod Jalovým dvorem, Krč, Praha 4

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  HOSTIVAŘSKÁ IS s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Krč
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  17
 • Velikost jednotek:
  1kk - 5kk

O projektu

Komorní bytový projekt v pražské Krči nabízí 17 bytů v moderním, nízkopodlažním domě v klidném místě Prahy 4. Projekt dokončený v dubnu letošního roku nedaleko Krčského lesa upoutá moderní architekturou, bělostnou fasádou kontrastující s tmavými rámy oken a velkými terasami u většiny bytů. V nabídce jsou byty v širokém rozpětí velikostí 1+kk – 5+kk s vysokým standardem interiérového vybavení.

Každý z bytů disponuje lodžií, terasou, nebo předzahrádkou, sklepní kóje a garážová stání jsou samozřejmostí. Budova navržená v energetické třídě B má navíc fotovoltaiku na střeše a v garáži nabíjecí body pro všechny byty. Jedná se o pohodové bydlení v blízkosti Krčského lesa, IKEMU a v blízké budoucnosti v dochozí vzdálenosti od stanice metra D Nové Dvory. Prodejcem projektu je realitní kancelář TIDE REALITY, investorem Hostivařská IS.

Lokalita

Projekt Pod Jalovým dvorem se nachází v pražské Krči, v bezprostřední blízkosti lesoparku ideálního pro procházky i sportovní vyžití, stejně tak jako bohaté občanské vybavenosti v podobě obchodů, restaurací a kaváren, základních a mateřských škol či dokonce Thomayerovi nemocnice. Nedaleko se navíc nachází i nákupní centrum Chodov, Arkády Pankrác a Novodvorská Plaza nabízející širší nákupní možnosti, stejně tak jako restaurace, kino i fitness centrum. Pokud jde o dopravní dostupnost, do centra Prahy se lze dostat za přibližně 12 minut autem, využít však lze i přilehlou autobusovou dopravu navazující na stanici metra C Kačerov. Rychlý přesun do centra navíc ještě více zpohodlní po zprovoznění stanice Nové Dvory plánované v rámci výstavby metra D.

Lokalita

Pod Jalovým dvorem, Krč, Praha 4

Co si o projektu “Pod Jalovým dvorem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty