22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Pod Tyršovým vrchem

Vyprodáno
Magistrů, Michle, Praha 4

Detaily

 • ID:
  2103
 • Stav:
 • Developer:
  Metrostav Development a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Michle
 • Byty k nastěhování od:
  červenec 2011 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  53 - 120 m2
 • Počet bytů celkem:
  30
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Pod Tyršovým vrchem v Praze 4-Michli nabízí celkem 30 nových bytů, některé s terasami a balkony. Samozřejmostí jsou garážová stání umístěná ve dvou podlažích. Novostavba je situován v zajímavé lokalitě, která je příslibem atraktivního a klidného bydlení v okrajové části centra Prahy s plnou občanskou vybaveností. Předností lokality na rozhraní Nuslí a Michle je blízkost romantického údolí potoka Botiče a Tyršova vrchu, které vybízí k půvabným procházkám, a přitom snadná dostupnost do centra metropole. Budoucí majitelé nových bytů jistě ocení nejen četnost obchodů, restaurací, škol nebo výbornou dopravní dostupnost, ale i možnost sportovního vyžití v okolí (fotbalové hřiště, tenisové kurty, sokolovna, dětské hřiště).

Lokalita: Bytový dům Pod Tyršovým vrchem vyniká mezi ostatními projekty zejména svou výjimečnou lokalitou. Je ideální pro ty, kteří se nechtějí vzdát početných výhod centra metropole, přitom však vyžadují klidné bydlení obklopené zelení s možností procházek.
Okolí domu vybízí nejen k příjemným procházkám, ale najdete zde také celou řadu možností sportovního vyžití. V těsném sousedství jsou např. tenisové kurty, fotbalové hřiště nebo Sokolovna. Na Tyršově vrchu sídlí I. Královský lukostřelecký klub.
Rodiny s dětmi jistě ocení dětské hřiště vzdálené pouze pár minut chůze od bytového domu na nedalekém zeleném kopci. Toto místo s udržovanou zelení a krásným výhledem na panorama Prahy je nejen ideálním místem k dětským hrám, ale i k odpočinku celé rodiny.
V docházkové vzdálenosti od bytového domu cca 800m je Divadlo Na Jezerce, v blízkosti cca 1,5 km pak další významné pražské divadlo Na Fidlovačce.
Díky vysoké dostupnosti Městské hromadné dopravy se možnosti trávení volného času značně rozšiřují a jsou prakticky neomezené.

Lokalita

Magistrů, Michle, Praha 4

Co si o projektu “Pod Tyršovým vrchem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty