Developerský projekt Polyfunkční dům Bílá Růže

V prodeji
Svatopetrská, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  All Inclusive Development
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno - Komárov
 • Počet bytů celkem:
  25

O projektu

V městské části Komárov na jihu Brna staví developerská společnost All Inclusive Development polyfunkční dům Bílá růže, který spojí moderní bydlení s ekonomickou aktivitou v komerčním zázemí projektu.

Víceúčelový objekt vznikne kompletní přestavbou bývalého hotelu. K dispozici bude celkem 25 bytů, 12 jednotek přechodného ubytování a komerční prostory s restaurací, lékařskou ordinací a lékárnou. Nadstandardně velké byty situované ve dvou patrech hlavní budovy jsou orientované do vnitrobloku. Jejich součástí jsou předzahrádky nebo terasy.

Součástí projektu budou také dvě čtyřpatrové budovy, ve kterých vzniknou menší bytové jednotky. Ve vnitrobloku bude vytvořena relaxační zóna. Spolu se službami poskytovanými v komerčních prostorech nabídne rezidenční dům Bílá růže kromě komfortního bydlení také základní občanskou vybavenost.

Lokalita:

Polyfunkční dům se nachází v městské části Komárov na jihu Brna. V okolí je k dispozici kompletní občanská vybavenost. Centrum města je rychle dostupné autem i městskou dopravou.

Lokalita

Svatopetrská, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Polyfunkční dům Bílá Růže” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty