Developerský projekt Polyfunkční dům Paprsek

V přípravě
Hábova, Stodůlky, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Polyfunkční dům Paprsek vznikne na Šostakovičově náměstí ve Stodůlkách v Praze 13. Developerem projektu je společnost Trigema. Novostavba nahradí stávající jednopodlažní objekty občanské vybavenosti, které jsou již dávno za horizontem své životnosti. Tvořit ji bude přízemní platforma s průchozím koridorem, z platformy bude vyrůstat šest bytových věží o různých výškách od 6 až po 13 pater. Celkem se zde zrodí 246 nových bytů.

Nebude chybět také 2646 m2 ploch pro komerční účely. Rezidenti dostanou k dispozici celkem 330 parkovacích míst, z toho 320 vnitřních, podzemních a 10 vnějších. Budovy bytového komplexu budou orientovány shodně s Hábovou ulicí a Šostakovičovo náměstí a navážou na okolní zástavbu. Projekt bude těžit z výborné dopravní dostupnosti, v blízkosti se totiž nachází stanice metra B Stodůlky. Zde jsou také nákupní možnosti. Další výhodou se stane zeleň v okolí, nedaleko se rozkládá Prokopské údolí vhodné k výletům a procházkám.

Lokalita

Hábova, Stodůlky, Praha 5

Co si o projektu “Polyfunkční dům Paprsek” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty