26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

22.05.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Polyfunkční dům Petynka

V přípravě
Na Petynce, Střešovice, Praha 6

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
    Petynka Developmet
  • Městská část / kraj:
    Praha 6
  • Lokalita:
    Střešovice

O projektu

V městské části Střešovice v těsné blízkosti zelených ploch koupaliště Petynka připravuje společnost Petynka Developmet realizaci polyfunkčního rezidenčního domu, který nabídne moderní pohodlné bydlení v centru Prahy.

Polyfunkční dům Petynka vznikne na pozemcích, kde byla původně plánována stavba hotelu. Stavba polyfunkčního domu se ukázala pro celou oblast jako mnohem vhodnější řešení. Přibydou nové byty, rozšíří se občanská vybavenost a emise z provozu domu budou třikrát nižší než v případě hotelu.

V přízemí domu vznikne otevřený parter se dvěma obchodními pasážemi. které umožní průchod ke sportovním plochám koupaliště. Vzniknou zde komerční prostory, které doplní občanskou vybavenost celé oblasti. V podzemních podlažích budou k dispozici parkovací místa pro rezidenty a návštěvníky blízkého koupaliště. Dům bude mít zelenou střechu, která pozitivně ovlivní místní mikroklima.

Lokalita:

Polyfunkční dům vznikne v ulici Na Petynce v Praze 6 – Střešovicích u výjezdu z tunelu Blanka.

V okolí projektu je k dispozici veškerá občanská vybavenost. Možnosti relaxace i aktivního odpočinku nabízí kromě sportovního areálu s koupalištěm také blízký park Maxe van der Stoela nebo park Kajetánka.

Dopravní spojení do centra zajišťuje několik autobusových linek. Pro cestu autem lze využít tunel Blanka a blízký Pražský okruh.

Lokalita

Na Petynce, Střešovice, Praha 6

Co si o projektu “Polyfunkční dům Petynka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty