Developerský projekt Polyfunkční objekty Augšperk

Vyprodáno
Školní, Brno-venkov, Troubsko

Detaily

 • ID:
  20923
 • Stav:
 • Developer:
  KV Develo s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Troubsko
 • Lokalita:
  Brno-venkov
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2019
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  2+kk

O společnosti

O projektu: Kdo chce bydlet na venkově, a přitom v těsné blízkosti Brna, může si pořídit byt v obci Troubsko. Developerský projekt Polyfunkční objekty Augšperk přinese do této lokality dva objekty, v jejichž patře a podkroví bude celkem osm bytových jednotek 2+kk. Každý byt má svůj balkon.

V přízemí budov vznikají komerční prostory, které jsou vhodné pro kanceláře, obchody, či jiné služby pro obyvatelstvo. Parkování bude zajištěno přímo v areálu objektů a každý byt je má zdarma.

Okna v bytech jsou plastová s izolačními trojskly, podlahy vinylové (koupelny – dlažba), zdroj tepla a TUV: každý byt má svůj samostatný elektrický kotel s bojlerem na 100 litrů vody. Budovy budou zateplené.

Uvedené nemovitosti prodává přímo developer - společnost KV Develo, tudíž neplatíte žádnou provizi RK. S dokončením výstavby se počítá na jaro 2019.

Lokalita: Polyfunkční objekty Augšperk vznikají ve Školní ulici 65/9, v katastru obce Troubsku, okres Brno – venkov. Tato obec je prakticky propojena s brněnskou městskou částí Brno – Bosonohy; posuďte sami: na tenisových kurtech Bosonohy jste za 5 minut autem, anebo za 13 minut autobusem. A přitom budete bydlet v klidu, uprostřed přírody.

V obci je základní vybavenost – škola, školka, obchody, pošta, lékárna, lékaři, knihovna, restaurace; dopravní obslužnost je zajištěna hlavně autobusy, ale vede tu i železnice.

V Troubsku se nachází mnohé sportovní možnosti: fotbalové a multifunkční hřiště, dětské hřiště Lišky, sokolovna, koupaliště Střelice nebo rybník Popůvky , koupaliště Starý Lískovec. Pokud se někdo zabývá (nebo se bude chtít zabývat), jezdectvím, čeká na něj Jezdecký klub Troubsko a Jezdecká stáj Koně - Brno – 8 minut autem do Bosonoh.

Troubsko je v současnosti dynamicky se rozvíjející a kulturně činnou obcí.

Co si o projektu “Polyfunkční objekty Augšperk” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty