04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Ponávka Tower

V prodeji
Bratislavská, Brno-střed, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

V atraktivní lokalitě v centru Brna v městské částí Zábrdovice vzniká projekt víceúčelového bytového domu Ponávka Tower. Oblast se postupně stává vyhledávanou zónou pro moderní bydlení v Brně s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností.

Projekt Ponávka Tower vzniká na pozemku bývalého výrobního závodu, který bude kompletně revitalizován. V rámci první etapy je k dispozici 110 bytových jednotek a ateliérů, 20 kanceláří a komerční prostory.

Byty a ateliéry mají typologii 1+kk až 4+kk. Součástí každé bytové jednotky je sklep. Z vyšších pater je nádherný výhled na panoráma Brna. V přízemí se nachází obchodní prostory (188 m2) s přístupem z ulice Bratislavská. Ke všem jednotkám je možné zakoupit garáže a sklady, které se nachází v prvním až čtvrtém podzemním podlaží.

Lokalita

Víceúčelový dům je situován v ulici Bratislavská 14, Brno-střed. V bezprostředním okolí je k dispozicí kompletní občanská vybavenost: obchodní domy, restaurace, kavárny, lékárny, mateřská a základní školy a nemocnice. Za kulturou lze vyrazit hned do několika zařízení (Divadlo Radost, Janáčkovo a Mahenovo divadlo a Dům umění města Brna). Možnosti relaxace a aktivního odpočinku nabízí blízký park Koliště.  Nedaleko od domu se nachází bazén Ponávka a squashové a ricochetové centrum EKS.

Spojení s centrem Brna zajišťují autobusové a tramvajové linky ze zastávky Náměstí 28. října a Malinovské náměstí (10 minut pěšky od domu). Autem lze využít napojení lokality s centrem prostřednictvím ulic Milady Horákové a Cejl.

Lokalita

Bratislavská, Brno-střed, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Ponávka Tower” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty