28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Pozemky u Poděbrad - Choťánky

Vyprodáno
Choťánky, Poděbrady, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Pozemky u Poděbrad – Choťánky, to je nový developerský projekt, nabízející pozemky vzdálené jenom 5 minut autem od lázeňského města Poděbrady. V rámci etapy I.A představuje 27 kompletně zasíťovaných pozemků včetně veřejného osvětlení a příjezdových komunikací k nim. Prodej pozemků má na starosti Prodejní centrum Praha 10. K dokončení výstavby sítí a komunikací dojde pravděpodobně v létě roku 2020, předpokládané datum předání pozemků se potom plánuje na podzim roku 2020.

Lokalita: Pohodová atmosféra vesnice u lázeňského města, a přitom dostupný komfort města, oba tyto jenom zdánlivě neslučitelné požadavky výborně splňuje developerský projekt Pozemky u Poděbrad – Choťánky ve vesnici Choťánky PSČ 290 01 nedaleko silnice 611. V dosahu cca 5 minut cesty se nalézá veškerá občanská vybavenost včetně autobusové zastávky, cesta vlakem či autobusem do centra Prahy trvá 60 minut. V blízkosti se rovněž nalézá nájezd na dálnici D10 a D11, do Prahy na Černý most se autem dostanete za 30 minut. Bonusem navíc se stává příroda kolem řeky Labe i celková atmosféra lázeňského města Poděbrad. Výhodou se stává rovněž skutečnost, že zde bude mít umístění domů určitá pravidla. Díky tomu si každý může navrhnout dům odpovídající jeho představám, a přitom charakter celé čtvrti zůstane jednotný. Nikdo se tedy nemusí bát, že mu soused postaví dům, kterým mu zkazí výhled. Náklady na domek jsou zde také nižší než v případě nákupu bytu v Praze.

Sport, relax, příroda: Milovníci golfu ocení, že se pouhé 2,3 km od zasíťovaných pozemků nachází Golf Club Poděbrady. Za aktivním pohybem se můžete vydat také Sportovního centra Nymburk, které se nachází 11,6 km od lokality. Vodní sporty se dají provozovat na 4,2 km vzdáleném Jezeře Poděbrady. Cyklisté se mohou vydat na 10,7 km dlouhou pouť a na pojit se na Cyklotrasu Labská. Pěší turisty uspokojí Naučná stezka Skupice-Huslík v dosahu 2,9 km. Spoustou lázeňských a wellness procedur pak nadchnou samotné Lázně Poděbrady ve vzdálenosti 3,4 km. Rodiny s dětmi mohou využít Dětské hřiště Okřínek rozkládající se 3,7 km daleko.

Nákupy a služby: Za potravinami můžete vyrazit do Poděbrad do supermarketu Albert v dosahu 3,7 km, či Jednoty COOP ve stejné vzdálenosti, nebo 5,5 km vzdáleného Penny Marketu nacházejícího se rovněž v Poděbradech. Czech Point se nalézá na Obecním úřadě Choťánky 1,2 km od lokality.

Vzdělávání: Mateřská škola Pátek, kam můžete přihlásit svoje ratolesti je vzdálená 2,7 km. Ze základních škol můžete vybírat Jedna radost v Pňově-Předhradí vzdálenou 2,1 km, případně ZŠ Libice nad Cidlinou vzdálenou 3,5 km nebo školu T.G.Masaryka v Poděbradech, která se nachází 4,1 km od pozemků.

Kultura: Sběratelskou expozici více než 1300 postaviček komiksových, filmových a pohádkových hrdinů najdete ve Film legends muzeu, které se nachází jenom 3,3 km v Poděbradech. Pro děti se stane skvělým zpestřením návštěva Muzea kostek Poděbrady, na které narazíte 3,3 km od Choťánek a nabízí přes 3000 modelů z lega a dětský koutek. Zajímavý kulturní zážitek spojený s poznáním historie Polabí nabízí Polabské muzeum Poděbrady nacházející se 3,1 km od souboru pozemků. Širokou nabídku kulturních programů pak představuje Městské kulturní centrum Poděbrady 3,2 km daleko. Příjemným zpestřením může být i návštěva Zámku Poděbrady, který se rozkládá 3,2 km od komplexu pozemků.

Zdravotnictví: Z lékařských služeb je k dispozici například 3,5 km vzdálené Medicentrum Amadeus.
Doprava: Autobusová zastávka Choťánky hl.sil, se nalézá 447 m od pozemků. 4,3 km se nachází Poděbrady, železniční stanice. Blízko je rovněž nájezd na dálnici D11 a na dálnici D10.

Lokalita

Choťánky, Poděbrady, Středočeský kraj

Co si o projektu “Pozemky u Poděbrad - Choťánky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty