Prague Marina Nova

Aktualizováno: 10 června, 2020
Prague Marina Nova
Adresa Jankovcova, Holešovice, Praha 7
K nastěhování od projekt v přípravě
Počet jednotek 151
Developer Daramis group a Lighthouse group


O projektu:

V Holešovicích v budoucnu vyroste nový luxusní rezidenční projekt. Developeři Lighthouse group a Daramis group v místech bývalého holešovického přístavu již v roce 2018 zrealizovali úspěšný bytový komplex Marina Island. V rozvoji této lokality na břehu Vltavy pokračují a hned vedle plánují v aktuální fázi vystavět další rezidenci s názvem Prague Marina Nova.

Jedná se o rozlehlou členitou budovu umístěnou na živé městské ulici Jankovcova, která nabízí veškerou občanskou vybavenost, a bude sahat až k Vltavě. Projekt nabídne 151 bytových jednotek různých velikostí – desetipodlažní věž bude obsahovat prostorné apartmány typu penthouse a minipenthouse, ale i malé luxusní jednotky typu duplex. Část situovaná do Jankovcovy ulice pak nabídne byty v klasických dispozicích ve velikostech 1kk – 5kk. Vzhledem k umístění přímo na břehu řeky se dá očekávat benefit v podobě atraktivních výhledů.

Začátek výstavby je plánován do konce roku 2020, od konce roku 2019 již ale developer nabízí návštěvu vzorového bytu, kterou je možné dohodnout v Klientském centru Daramis.

Lokalita:

Celý projekt Marina Island včetně plánované rezidence Marina Nova je zasazen do lokality poklidného holešovského poloostrova na Bubenském nábřeží v Praze 7Holešovice v bezprostřední blízkosti řeky Vltavy. Umístění projektu nabízí na jedné straně dostatek soukromí a klidu, na druhé straně blízkou dostupnost do centra Prahy. Nejbližší zastávka metra – Vltavská – je vzdálena 20 minut pěšky, pouhých pět minut pěšky stojí tramvajová zastávka Pražská tržnice. Alternativu k dopravě tvoří patnáct minut vzdálená vlaková zastávka Holešovice.

K dispozici je v okolí mnoho zelených ploch včetně Královské obory Stromovka tvořené parky a rybníky, která je vzdálena 30 minut autem. Deset minut opačným směrem leží Thomayerovy sady. Mezi občanskou vybavenost projektu patří množství lékáren, ordinací praktických lékařů, kaváren, restaurací a hospod. Sportovní využití nabízí deset minut vzdálený Squash Holešovice či golfový areál. Pět minut pohodlnou chůzí dojdou noví majitelé do pivovaru Marina. Volnočasové aktivity je možné trávit také v Inchebě (pořádání veletrhů a výstav), Lezecké centrum Holešovice, TJ Slavoj (individuální sportování pro veřejnost) nebo nedaleké taneční škole HES, která je vzdálena 5 minut chůze. Deset minut pěšky je vzdáleno zdravotnické zařízení Mediam či holešovický lékařský dům. Rodiny uvítají množství vzdělávacích institucí, mezi které patří také soukromá školka Vltaváček, Rakouské gymnázium v Praze či mateřská škola U Uranie. Pět minut chůzí je vzdálena pražská tržnice, nákupní možnosti jsou rozloženy mezi blízký Penny Market a obchodní řetězec Žabka vzdálen 10 minut chůze.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (78 hlasů, průměr: 4,85 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky