25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Prague Marina Nova

Vyprodáno
Jankovcova, Holešovice, Praha 7

Detaily

O projektu

V Holešovicích vyrůstá nový luxusní rezidenční projekt Prague Marina Nova. Developeři Lighthouse group a Daramis group v místech bývalého holešovického přístavu již v roce 2018 zrealizovali úspěšný bytový komplex Marina Island. V rozvoji této lokality na břehu Vltavy pokračují a staví v aktuální fázi další rezidenci s názvem Prague Marina Nova.

Jedná se o rozlehlou členitou budovu umístěnou na živé městské ulici Jankovcova, která nabízí veškerou občanskou vybavenost, a bude sahat až k Vltavě. Projekt nabídne 151 bytových jednotek různých velikostí – desetipodlažní věž bude obsahovat prostorné apartmány typu penthouse a minipenthouse, ale i malé luxusní jednotky typu duplex. Část situovaná do Jankovcovy ulice pak nabídne byty v klasických dispozicích ve velikostech 1kk – 5kk. Vzhledem k umístění přímo na břehu řeky se dá očekávat benefit v podobě atraktivních výhledů. Vnitřní atrium, společné prostory a restauraci doplní další plánované obchody a služby v přízemí objektu.

Výstavba projektu začala ve 2. kvartálu roku 2021, od konce roku 2019 již ale developer nabízí návštěvu vzorového bytu, kterou je možné dohodnout v Klientském centru Daramis.

Lokalita:

Celý projekt Prague Marina včetně plánované rezidence Prague Marina Nova je zasazen do lokality poklidného holešovského poloostrova na Bubenském nábřeží v Praze 7 – Holešovice v bezprostřední blízkosti řeky Vltavy. Umístění projektu nabízí na jedné straně dostatek soukromí a klidu, na druhé straně blízkou dostupnost do centra Prahy. Nejbližší zastávka metra – Nádraží Holešovice– je vzdálena 10 minut pěšky, pouhých pět minut pěšky stojí tramvajová zastávka Maniny. Alternativu k dopravě tvoří patnáct minut vzdálená vlaková zastávka Holešovice.

K dispozici je v okolí mnoho zelených ploch včetně Královské obory Stromovka tvořené parky a rybníky, která je vzdálena 10 minut autem. Deset minut opačným směrem leží Thomayerovy sady. Mezi občanskou vybavenost projektu patří množství lékáren, ordinací praktických lékařů, kaváren, restaurací a hospod. Sportovní využití nabízí deset minut vzdálený Squash Holešovice či golfový areál. Pět minut pohodlnou chůzí dojdou noví majitelé do pivovaru Marina. Volnočasové aktivity je možné trávit také v Inchebě (pořádání veletrhů a výstav), Lezecké centrum Holešovice, TJ Slavoj (individuální sportování pro veřejnost) nebo nedaleké taneční škole HES, která je vzdálena 5 minut chůze. Deset minut pěšky je vzdáleno zdravotnické zařízení Mediam či holešovický lékařský dům. Rodiny uvítají množství vzdělávacích institucí, mezi které patří také soukromá školka Vltaváček, Rakouské gymnázium v Praze či mateřská škola U Uranie. Deset minut chůzí je vzdálena pražská tržnice, nákupní možnosti jsou rozloženy mezi blízkou Billu a obchodní řetězec Albert v 5 minutách chůze.

Lokalita

Jankovcova, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “Prague Marina Nova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty