27.05.2022

Rezidence Nad Lesem: v prodeji jsou byty na Praze 4

26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

Více aktualit

Developerský projekt Prášily - Gabreta - Bydlení pod střechou Šumavy

V prodeji
Prášily, Plzeňský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Plzeňský kraj
 • Lokalita:
  Prášily
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022

O projektu

Prášily – Gabreta jsou projektem rekreačního i trvalého bydlení v srdci národního parku. Projekt tvoří 22 bytových jednotek o rozlohách od 26 do 57 metrů čtverečních. Za poplatek je možné přikoupit k bytům také parkovací stání či sklepní kóji. Vizuálně je projekt řešen tak, aby zapadl do okolní zelené krajiny. V exteriéru mu dominuje dřevo, interiéry jsou pak řešeny v minimalistickém stylu s akcentem na funkčnost, jednoduché linie a praktické využití prostoru. Projekt bude dokončen do konce roku 2022. 

Lokalita

Projekt Prášily – Gabreta najdete ve stejnojmenné vesnici v okrese Klatovy, v Plzeňském kraji. Nemovitost se přitom nachází přímo uprostřed Národního parku Šumava. V obci je k dispozici kvalitní občanská vybavenost zahrnující obchod, poštu, restauraci, cukrárnu, plejádu sportovišť i turistických atraktivit. Samozřejmostí je pak blízkost přírody, která vybízí k procházkám, vyjížďkám na kole i relaxaci. Autem i hromadnou dopravou je možné se snadno dostat do okolních měst Železná Ruda či Sušice.

Lokalita

Prášily, Plzeňský kraj

Co si o projektu “Prášily - Gabreta - Bydlení pod střechou Šumavy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty