02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Byty Aš - Ambiciózní developerský projekt nové čtvrti

V přípravě
U Nádraží, Aš, Karlovarský kraj

Detaily

O projektu

O projektu bytů v Aši: V západočeském městě Aš je plánována výstavba velkého developerského projektu. Na pozemku o více než 70 hektarech by měla vzniknout rezidenční čtvrť, hotelový komplex, kongresové centrum, kasino, technologický park, komerční objekty a zdravotnické středisko. Projekt přinese volné bytové jednotky i mnoho pracovních příležitostí.

Rezidenční část má vzniknout v severní části projektu, v blízkosti centra města. Počítá se s různorodou typologií od bytových domů po rodinné domy a parcely k výstavbě. Bydlení bude doplněno i službami a obchody. Na tuto část naváže nová plocha s městskou zelení.

Developerem je skupina BCD Group a na projektu spolupracuje s vedením města.

Lokalita: Projekt je umístěn na jihozápadním okraji Aše, které by se tak mohlo stát moderním příhraničním střediskem. Město Aš leží na západě Čech v Karlovarském kraji. Lokalita je velmi dobře dopravně obsloužena, nedaleko se nachází hraniční přechod, nový silniční obchvat města a železniční stanice Aš-město.

Co si o projektu “Byty Aš - Ambiciózní developerský projekt nové čtvrti” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty