30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

24.09.2022

Block Luna: v prodeji jsou bytové domy na Praze 8

Více aktualit

Developerský projekt Projekt Ďáblice

V prodeji
U Parkánu, Ďáblice, Praha 8

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Ďáblice
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  14
 • Velikost jednotek:
  2-4+kk

O projektu

Projekt Ďáblice nabízí celkem 14 nových bytových jednotek rozmístěných v uzavřeném komplexu přestavěného bývalého velkostatku. Dispozice bytových jednotek jsou od 2+kk po 4+kk, s rozlohou od 48 do 130 metrů čtverečních. K bytům, které jsou vytápěny tepelným čerpadlem, náleží prostorné terasy nebo předzahrádky a parkovací stání uvnitř areálu.

V první etapě bude zrealizováno 8 bytů a jejich dokončení je plánováno na konec roku 2022. Zbylých 6 bytů bude dokončeno ve druhé etapě na podzim roku 2023.

Lokalita

Projekt Ďáblice najdete na ulici U Parkánu, v okrajové městské části hlavního města Praha-Ďáblice. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti je k dispozici základní občanská vybavenost zahrnující základní a mateřskou školu, poštu, potraviny, restaurace, zastávky MHD, zdravotnické zařízení, veterinární ordinaci či sportoviště. Okolí je zároveň bohaté na prostor pro relaxaci, který naleznete například v Ďáblickém háji, rozlehlém parku s několika vyhlídkami, dětskými hřišti, hvězdárnou a fitparkem. Do centra hlavního města se dostanete autem za 20 minut.

Lokalita

U Parkánu, Ďáblice, Praha 8

Co si o projektu “Projekt Ďáblice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty