Developerský projekt Projekt Dobřany - jih

V prodeji
Dobřany, Plzeň-jih, Plzeňský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  LAYWOOD projekt s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Plzeňský kraj
 • Lokalita:
  Dobřany
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

Ve městě Dobřany, jen 15 km jihozápadně od Plzně, je k dispozici rodinný dům postavený v rámci projektu Dobřany – jih. Pasivní zděný dvoupodlažní dům je situován v nové rezidenční čtvrti, která navazuje na stávající obytnou zónu s rodinnými domy.

Dispozice domu je 4+kk s garáží, terasou a vlastní zahradou. Moderní design podtrhuje plochá střecha, použití rohových oken, velkoformátové obklady, elegantní schodiště a interiérové dveře. Velikost zahrady je přizpůsobená charakteru městské zástavby.

V prvním podlaží se nachází velkorysý obytný a společenský prostor (45 m²), který integruje kuchyni se spíží a jídelnu. Hlavní vstup je od obytné části oddělen zádveřím. Z obývací části je francouzskými okny přístup na terasu a zahradu. Komfort doplňuje koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaletou.

V druhém podlaží je situována ložnice, pokoj pro hosty, koupelna s vanou, šatna a komora.

Stavba byla provedena za použití moderních technologií a kvalitních materiálů s ohledem na energetickou nenáročnost.

Lokalita:

V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost. V blízkosti se nachází kulturní středisko Káčko a přírodní biotop Kotynka s možností koupání.

Do centra Plzně lze autem dojet za pouhých 15 minut. Výborné je také spojení na dálnici D5.

Lokalita

Dobřany, Plzeň-jih, Plzeňský kraj

Co si o projektu “Projekt Dobřany - jih” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty