Developerský projekt Projekt Evropská

Evropská, Liboc, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: V lokalite Liboc v Praze 6 vyrůstá v současnosti nový polyfunkční objekt s názvem Evropská. V rámci developerského projektu Evropská bude realizována výstavba polyfunkční budovy, která bude nabízet bytové i nebytové prostory. Bytový dům nabídne 49 bytových jednotek a administrativní budova pak poskytne nebytové jednotky určené ke komerčnímu využití jako obchodní a kancelářské prostory. Novostavba je výjimečná svojí jedinečnou architekturou a lokalitou, v níž je komplex situován. Okolí je prodchnuté přírodou a zelení, díky které byty poskytují nádherný výhled. Areál bude zahrnovat administrativní budovu, bytový komplex, doplňkovou architekturu a pozemní komunikace s inženýrskými sítěmi. Autorem projektu je úspěšná developerská společnost CTR group a.s., která je autorem významných developerských projektů, jako jsou Atrium Kobylisy, Panorama Pražačka či Viktoria Žižkov Center. Novostavba se také stane novým sídlem společnosti. Výstavba by měla být zahájena roku 2015. Prodej bytů a komerčních prostor by měl být zahájen roku 2016.

Byty: V rámci komplexu Evropská je k prodeji nabídnuto 49 nových bytů situovaných v jednom bytovém domě. Projekt je zatím v přípravné fázi, a tak vám budou bližší informace o dispozicích, užitné ploše a ceně bytů sděleny na požádání developerem.

Komerční prostory: Administrativní budova o 4 nadzemních a dvou podzemních podlažích poskytuje 2200 m2 komerčních ploch. Kromě komerčního využití bude novostavba nabízet i doplňkovou funkci bydlení. Kancelářské plochy činí 1460 m2, zbývající plochy budou využívat obchod a kavárna. Bližší informace o ceně komerčních prostor vám bude sdělena na požádání developerem.

Lokalita: Polyfunkční projekt Evropská je umístěn mezi ulice Evropská a Letecká v městské části Praha 6 – Liboc. Oblast vám nabízí výbornou dopravní dostupnost. Využívat můžete linky městské hromadné dopravy (tramvaje i autobusu). Nedaleko se nachází i stanice metra Dejvická. V okolí najdete veškerou potřebné služby a široké občanské zázemí, například mateřskou i základní školu, obchody, centrum ambulantní a zdravotnické péče, studentské koleje, hotely, kanceláře a mnoho dalších služeb. Za většími nákupy a zábavou se můžete vydat do obchodního centra Šestka. Pro milovníky přírody a sportu je k dispozici nedaleký park Hadovka či přírodní rezervace Divoká Šárka.

Lokalita

Evropská, Liboc, Praha 6

Co si o projektu “Projekt Evropská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty