02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Projekt Luštěnická

Vyprodáno
Luštěnická, Kbely, Praha 9

Detaily

 • ID:
  3907
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kbely
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  37 - 121 m2
 • Počet bytů celkem:
  37
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Luštěnická (Praha 9 - Kbely) patří společnosti Century 21 Reality a představuje architektonický výborné řešení zasazené do příjemné lokality městské části Kbely. Místo novostavby si zamiluje každý, kdo se rád nechává obklopovat zelení a kdo hledá klidné bydlení v novém bytě s veškerou občanskou vybaveností v okolí. Navíc ještě budou mít obyvatelé nových bytů nádherný výhled na České středohoří a horu Říp. Novostavba disponuje celkem 37 novými byty, které jsou již z velké části prodány a používány. Do zbylých bytů je možné se nastěhovat ihned.

Byty: Bytový dům nabízí nové byty v dispozicích od 1+kk po 4+kk s plochou od 37 do 121 m2. Všechny byty mají kvalitní dřevěná eurookna, kovové prvky z titanzinku a díky zateplení domů, jež splňuje přísné normy zeleného bydlení, budou mít majitelé domu minimální náklady na provoz. Celkově odpovídají nové byty nárokům na domácnosti v 21. století. Všechny rozvody v bytech jsou ukončené v jednom místě. I velmi nároční lidé si zde vybudují komfortní domov se vším všudy. Majitelé bytu se nemusí obávat, že by ráz klidného bydlení mohl být narušený další bytovou výstavbou. Novostavba má v ulici koncovou polohu s přilehlým dětským hřištěm. To je zárukou nerušeného bydlení i v budoucnosti.

Lokalita: Městská část Kbely se nachází na severovýchodním okraji Prahy 9 ve vzdálenosti od centra města cca 10 km. Kbely spadají do městského obvodu Prahy 9 a představují klidnou zónu vhodnou pro rodiny s dětmi. V této oblasti přibývá bytová zástava a i díky tomu se celkově oblast rozvíjí. Týká se to například soukromého podnikatelského sektoru atd. Bytový komplex Luštěnická má veškerou občanskou vybavenost. Je zde mateřská škola, základní škola, zdravotnické středisko i městská policie. Ani na nákupy to obyvatelé nových bytů nebudou mít daleko. V blízkosti se nachází nákupní centra OC Letňany a OC Černý most.

O kulturní rozvoj obyvatel se postará kulturní Lidový dům, obecní knihovna a letecké muzeum (součást Vojenského historického ústavu Praha). Blízko je i veletržní areál v Letňanech nabízející mnohé možnosti. Příznivci golfu si zajisté oblíbí nedaleké golfové hřiště v městské části Vinoř. Jde o největší pražské golfové hřiště mající 27 jamek. Do centra města či kamkoliv jinam se lze snadno dopravit autobusem, metrem, ale i vlakem.

Kbely jsou součástí Prahy od roku 1968. Spadají do městského obvodu Praha 9 a správního obvodu Praha 19. Žije zde téměř 7 000 obyvatel. Od 19. do 21. století zde stával Kostel sv. Alžběty ve Kbelích. Byl zbořen, avšak v blízkosti je od roku 2001 vystavován nový kostel. V Kbelech se také nachází letiště Praha-Kbely. Celkově je však tato část Prahy spíše klidná.

Lokalita

Luštěnická, Kbely, Praha 9

Co si o projektu “Projekt Luštěnická” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty