Projekt Luštěnická

Aktualizováno: 11 listopadu, 2010
div>
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Projekt Luštěnická
Adresa Luštěnická, Kbely, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 37
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 37 - 121 m2

O projektu:

Developerský projekt Luštěnická (Praha 9 - Kbely) patří společnosti Century 21 Reality a představuje architektonický výborné řešení zasazené do příjemné lokality městské části Kbely. Místo novostavby si zamiluje každý, kdo se rád nechává obklopovat zelení a kdo hledá klidné bydlení v novém bytě s veškerou občanskou vybaveností v okolí. Navíc ještě budou mít obyvatelé nových bytů nádherný výhled na České středohoří a horu Říp. Novostavba disponuje celkem 37 novými byty, které jsou již z velké části prodány a používány. Do zbylých bytů je možné se nastěhovat ihned.

Byty:

Bytový dům nabízí nové byty v dispozicích od 1+kk po 4+kk s plochou od 37 do 121 m2. Všechny byty mají kvalitní dřevěná eurookna, kovové prvky z titanzinku a díky zateplení domů, jež splňuje přísné normy zeleného bydlení, budou mít majitelé domu minimální náklady na provoz. Celkově odpovídají nové byty nárokům na domácnosti v 21. století. Všechny rozvody v bytech jsou ukončené v jednom místě. I velmi nároční lidé si zde vybudují komfortní domov se vším všudy. Majitelé bytu se nemusí obávat, že by ráz klidného bydlení mohl být narušený další bytovou výstavbou. Novostavba má v ulici koncovou polohu s přilehlým dětským hřištěm. To je zárukou nerušeného bydlení i v budoucnosti.

Lokalita:

Městská část Kbely se nachází na severovýchodním okraji Prahy 9 ve vzdálenosti od centra města cca 10 km. Kbely spadají do městského obvodu Prahy 9 a představují klidnou zónu vhodnou pro rodiny s dětmi. V této oblasti přibývá bytová zástava a i díky tomu se celkově oblast rozvíjí. Týká se to například soukromého podnikatelského sektoru atd. Bytový komplex Luštěnická má veškerou občanskou vybavenost. Je zde mateřská škola, základní škola, zdravotnické středisko i městská policie. Ani na nákupy to obyvatelé nových bytů nebudou mít daleko. V blízkosti se nachází nákupní centra OC Letňany a OC Černý most. O kulturní rozvoj obyvatel se postará kulturní Lidový dům, obecní knihovna a letecké muzeum (součást Vojenského historického ústavu Praha). Blízko je i veletržní areál v Letňanech nabízející mnohé možnosti. Příznivci golfu si zajisté oblíbí nedaleké golfové hřiště v městské části Vinoř. Jde o největší pražské golfové hřiště mající 27 jamek. Do centra města či kamkoliv jinam se lze snadno dopravit autobusem, metrem, ale i vlakem. Kbely jsou součástí Prahy od roku 1968. Spadají do městského obvodu Praha 9 a správního obvodu Praha 19. Žije zde téměř 7 000 obyvatel. Od 19. do 21. století zde stával Kostel sv. Alžběty ve Kbelích. Byl zbořen, avšak v blízkosti je od roku 2001 vystavován nový kostel. V Kbelech se také nachází letiště Praha-Kbely. Celkově je však tato část Prahy spíše klidná.

Podobné nabídky
Podobné nabídky
2. 4. 2020
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Array