Projekt Luštěnická

Aktualizováno: 11 listopadu, 2010
Projekt Luštěnická
Adresa Luštěnická, Kbely, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 37
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 37 - 121 m2


O projektu:

Developerský projekt Luštěnická (Praha 9 - Kbely) patří společnosti Century 21 Reality a představuje architektonický výborné řešení zasazené do příjemné lokality městské části Kbely. Místo novostavby si zamiluje každý, kdo se rád nechává obklopovat zelení a kdo hledá klidné bydlení v novém bytě s veškerou občanskou vybaveností v okolí. Navíc ještě budou mít obyvatelé nových bytů nádherný výhled na České středohoří a horu Říp. Novostavba disponuje celkem 37 novými byty, které jsou již z velké části prodány a používány. Do zbylých bytů je možné se nastěhovat ihned.

Byty:

Bytový dům nabízí nové byty v dispozicích od 1+kk po 4+kk s plochou od 37 do 121 m2. Všechny byty mají kvalitní dřevěná eurookna, kovové prvky z titanzinku a díky zateplení domů, jež splňuje přísné normy zeleného bydlení, budou mít majitelé domu minimální náklady na provoz. Celkově odpovídají nové byty nárokům na domácnosti v 21. století. Všechny rozvody v bytech jsou ukončené v jednom místě. I velmi nároční lidé si zde vybudují komfortní domov se vším všudy. Majitelé bytu se nemusí obávat, že by ráz klidného bydlení mohl být narušený další bytovou výstavbou. Novostavba má v ulici koncovou polohu s přilehlým dětským hřištěm. To je zárukou nerušeného bydlení i v budoucnosti.

Lokalita:

Městská část Kbely se nachází na severovýchodním okraji Prahy 9 ve vzdálenosti od centra města cca 10 km. Kbely spadají do městského obvodu Prahy 9 a představují klidnou zónu vhodnou pro rodiny s dětmi. V této oblasti přibývá bytová zástava a i díky tomu se celkově oblast rozvíjí. Týká se to například soukromého podnikatelského sektoru atd. Bytový komplex Luštěnická má veškerou občanskou vybavenost. Je zde mateřská škola, základní škola, zdravotnické středisko i městská policie. Ani na nákupy to obyvatelé nových bytů nebudou mít daleko. V blízkosti se nachází nákupní centra OC Letňany a OC Černý most. O kulturní rozvoj obyvatel se postará kulturní Lidový dům, obecní knihovna a letecké muzeum (součást Vojenského historického ústavu Praha). Blízko je i veletržní areál v Letňanech nabízející mnohé možnosti. Příznivci golfu si zajisté oblíbí nedaleké golfové hřiště v městské části Vinoř. Jde o největší pražské golfové hřiště mající 27 jamek. Do centra města či kamkoliv jinam se lze snadno dopravit autobusem, metrem, ale i vlakem. Kbely jsou součástí Prahy od roku 1968. Spadají do městského obvodu Praha 9 a správního obvodu Praha 19. Žije zde téměř 7 000 obyvatel. Od 19. do 21. století zde stával Kostel sv. Alžběty ve Kbelích. Byl zbořen, avšak v blízkosti je od roku 2001 vystavován nový kostel. V Kbelech se také nachází letiště Praha-Kbely. Celkově je však tato část Prahy spíše klidná.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (50 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky