02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Projekt Zlíč

V přípravě
Zlíč, Česká Skalice, Královéhradecký kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt Zlíč zahrnuje 25 stavebních parcel určených k výstavbě samostatně stojících rodinných domů, které budou tvořit obytný soubor ve městě Česká Skalice. Jednotlivé pozemky mají velikost od 800 do 1 500 m2.

K výstavbě je možno si vybrat také projekt domu navržený speciálně pro tento projekt. V nabídce jsou 3 typové stylově odlišné domy s variantami velikostí a dispozic. Všechny jsou navrženy v nízkoenergetickém standardu.

Parcely jsou nabízeny společností Projekt Zlíč s.r.o., k dispozici by měly být na začátku roku 2023.

Lokalita: Pozemky se nachází ve Zlíči, části města České Skalice, které leží v Královéhradeckém kraji. Jejich umístění navazuje na stávající zástavbu rodinných domů na okraji města, na opačné straně se rozkládá otevřená krajina a les.

Jedná se o lokalitu atraktivní hlavně z hlediska blízkosti přírody a možností rekreace - nedaleko přírodní rezervace Dubno a vodní nádrže Rozkoš.

Dobře dostupná jsou v rámci 10 km větší města Náchod a Jaroměř, Hradec Králové je vzdálen 40 km. Se všemi třemi městy je Česká Skalice spojena i hromadnou dopravou, díky které se do nich lze dopravit v čase kolem 30 minut. Město svým obyvatelům poskytuje i veškerou potřebnou občanskou vybavenost včetně škol, školek, lékařských zařízení, obchodů a služeb.

Co si o projektu “Projekt Zlíč” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty