Projekt Zlíč

Aktualizováno: 27 srpna, 2020
Projekt Zlíč
Adresa Zlíč, Česká Skalice, Královéhradecký kraj
K nastěhování od 1Q/2023
Počet jednotek 25
Velikost jednotek 2+1 - 5+1
Developer PROJEKT ZLÍČ S.R.O.


O projektu:

Projekt Zlíč zahrnuje 25 stavebních parcel určených k výstavbě samostatně stojících rodinných domů, které budou tvořit obytný soubor ve městě Česká Skalice. Jednotlivé pozemky mají velikost od 800 do 1 500 m2.

K výstavbě je možno si vybrat také projekt domu navržený speciálně pro tento projekt. V nabídce jsou 3 typové stylově odlišné domy s variantami velikostí a dispozic. Všechny jsou navrženy v nízkoenergetickém standardu.

Parcely jsou nabízeny společností Projekt Zlíč s.r.o., k dispozici by měly být na začátku roku 2023.

Lokalita:

Pozemky se nachází ve Zlíči, části města České Skalice, které leží v Královéhradeckém kraji. Jejich umístění navazuje na stávající zástavbu rodinných domů na okraji města, na opačné straně se rozkládá otevřená krajina a les.

Jedná se o lokalitu atraktivní hlavně z hlediska blízkosti přírody a možností rekreace - nedaleko přírodní rezervace Dubno a vodní nádrže Rozkoš.

Dobře dostupná jsou v rámci 10 km větší města Náchod a Jaroměř, Hradec Králové je vzdálen 40 km. Se všemi třemi městy je Česká Skalice spojena i hromadnou dopravou, díky které se do nich lze dopravit v čase kolem 30 minut. Město svým obyvatelům poskytuje i veškerou potřebnou občanskou vybavenost včetně škol, školek, lékařských zařízení, obchodů a služeb.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky