22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Prokopská brána

V prodeji
Novoveská, Jinonice, Praha 5

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Lokalita:
  Praha 5
 • Byty k nastěhování od:
  Jinonice
 • Počet bytů celkem:
  7
 • Velikost jednotek:
  6-7+kk

O projektu

Projekt Prokopská brána zahrnuje sedm řadových rodinných domů o dispozici 6+kk nebo 7+kk s užitnou plochou od 258 do 284 metrů čtverečních. K domům náleží garáže, pozemky o rozloze od 203 do 472 metrů čtverečních a také terasy. Energetický štítek budov je kategorie B, topení v domech zajišťuje tepelné čerpadlo s přípravou chlazení pro klimatizaci. Střecha domů je řešena jako zelená, okna jsou dřevěná a jsou opatřena venkovními žaluziemi s elektrickým ovládáním. Domy disponují také přípravou na krbové těleso či přípravou na nabíjení elektromobilů.

Lokalita

Projekt Prokopská brána najdete na ulici Novoveská, na okraji pražské městské části Jinonice, v těsné blízkosti parků Prokopské údolí a Dalejské údolí. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti je k dispozici školka, škola, sportoviště, čerpací stanice, lékař, nákupní centrum Nové Butovice, ubytovací zařízení i restaurace. Nechybí samozřejmě ani zastávky městské hromadné dopravy, včetně zastávky metra B, a k dispozici je i vlaková zastávka s přímým spojením do centra města.

Lokalita

Novoveská, Jinonice, Praha 5

Co si o projektu “Prokopská brána” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty