Prosek Park V

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Prosek Park V
Adresa Lovosická, Střížkov, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 104
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 26 - 119 m2

O projektu:

Developerský projekt, který navazuje na předchozí úspěšné etapy výstavby, nabízí 104 nových bytů. Prosek Park V je moderní bytový dům, jenž je zasazen do atraktivní a rozrůstající se lokality Prahy 9-Střížkov. Novostavby, o které se postupně rozrůstá Prosek, nabízejí nové moderní byty. Nové byty jsou koncipovány tak, aby vyhověly těm nejnáročnější požadavkům a zároveň uspokojily veškeré individuální potřeb. Krásný výhled na moderní pulzující část Prahy a klidné a komfortní bydlení, to vše nabízejí nové byty. Developerský projekt Prosek Park V nabízí nejen exkluzivní lokalitu nedaleko centra Prahy, ale i nadstandardní vybavení nových bytů. Atraktivnost novostavby pak doplňuje výborná dopravní obslužnost a veškerá občanská vybavenost. Prosek Park V je bez nadsázky ideální místo k životu a to díky vysoké funkčnosti i citlivému architektonickému řešení nových bytů. Díky výhodné poloze se snadnou dostupností centra Prahy jsou novostavby vhodné především pro rodiny s dětmi i pro mladé páry.

Byty:

Projekt Prosek V představuje 1 rezidenční moderní dům se 104 byty o dispozici 1+kk až po 4+kk, tedy od 25,4 m2 až po prostornější 118,6 m2. Každá bytová jednotka byla stavěna s myšlenkou kvalitního a komfortního bydlení. A s ohledem na individuální požadavky je možné dispoziční upravení bytu. Nové byty jsou vybaveny balkóny, ze kterých je dech beroucí pohled na Prahu. Dále je možné využít parkovacích míst v podzemních garážích nebo parkovacích stáních. O bezpečnost novostavby se pak stará důmyslný čipový systém.

Lokalita:

Městská část Praha Prosek je jednou z nejvyhledávanější a nejžádanější lokalitou pro bydlení (Praha9). A developerský projekt je zde tak záměrně zasazen. Tato lokalita je určena pro všechny ty, kteří hledají klid a odpočinek a zároveň se nechtějí vzdát zázemí centra metropole. Bytový areál Prosek Park V splňuje všechna kritéria klidného a kvalitního bydlení. Je to lokalita vzdálená od hluku a shonu, ale přesto s dobrou dopravní dostupností. Stanice metra C a spoje MHD jsou dostupné do několika minut. Nové byty v této lokalitě oceníte i díky občanské vybavenosti, kdy zde najdete mateřskou školku, jesle, dvě základní školy, gymnázium i průmyslovou školu. Lékařskou pomoc zajišťuje poliklinika, která je jedním z největších zdravotnických zařízení v Praze. Příjemná zeleň a zóny klidu vybízejí pak k aktivnímu životu. Odpočinout a vyčistit hlavu si můžete při tenise, malé kopané, minigolfu ve Sportcentru Prosek.

Historie:

Prosek je součástí Prahy od roku 1922. V důsledku průmyslového rozvoje ostatních částí Prahy se Prosek začal zaplňovat nevzhlednými domky a stal se tak periferní dělnickou kolonií. Skutečný zlom pak přišel v letech 1965-1977, kdy zde bylo vybudováno první sídliště. V následujících letech se pomalu rýsovala ta tvář Proseku, kterou známe dnes. V současné době není pochyb o tom, že Prosek je jedním z nejvyhledávanějších sídlišť v Praze.

Podobné nabídky
1440x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Array