22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Prosek Park V

Vyprodáno
Lovosická, Střížkov, Praha 9

Detaily

 • ID:
  2093
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Střížkov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  26 - 119 m2
 • Počet bytů celkem:
  104
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt, který navazuje na předchozí úspěšné etapy výstavby, nabízí 104 nových bytů. Prosek Park V je moderní bytový dům, jenž je zasazen do atraktivní a rozrůstající se lokality Prahy 9-Střížkov. Novostavby, o které se postupně rozrůstá Prosek, nabízejí nové moderní byty. Nové byty jsou koncipovány tak, aby vyhověly těm nejnáročnější požadavkům a zároveň uspokojily veškeré individuální potřeb. Krásný výhled na moderní pulzující část Prahy a klidné a komfortní bydlení, to vše nabízejí nové byty.
Developerský projekt Prosek Park V nabízí nejen exkluzivní lokalitu nedaleko centra Prahy, ale i nadstandardní vybavení nových bytů. Atraktivnost novostavby pak doplňuje výborná dopravní obslužnost a veškerá občanská vybavenost. Prosek Park V je bez nadsázky ideální místo k životu a to díky vysoké funkčnosti i citlivému architektonickému řešení nových bytů. Díky výhodné poloze se snadnou dostupností centra Prahy jsou novostavby vhodné především pro rodiny s dětmi i pro mladé páry.

Byty: Projekt Prosek V představuje 1 rezidenční moderní dům se 104 byty o dispozici 1+kk až po 4+kk, tedy od 25,4 m2 až po prostornější 118,6 m2. Každá bytová jednotka byla stavěna s myšlenkou kvalitního a komfortního bydlení. A s ohledem na individuální požadavky je možné dispoziční upravení bytu. Nové byty jsou vybaveny balkóny, ze kterých je dech beroucí pohled na Prahu. Dále je možné využít parkovacích míst v podzemních garážích nebo parkovacích stáních. O bezpečnost novostavby se pak stará důmyslný čipový systém.

Lokalita: Městská část Praha Prosek je jednou z nejvyhledávanější a nejžádanější lokalitou pro bydlení (Praha9). A developerský projekt je zde tak záměrně zasazen. Tato lokalita je určena pro všechny ty, kteří hledají klid a odpočinek a zároveň se nechtějí vzdát zázemí centra metropole. Bytový areál Prosek Park V splňuje všechna kritéria klidného a kvalitního bydlení. Je to lokalita vzdálená od hluku a shonu, ale přesto s dobrou dopravní dostupností. Stanice metra C a spoje MHD jsou dostupné do několika minut.
Nové byty v této lokalitě oceníte i díky občanské vybavenosti, kdy zde najdete mateřskou školku, jesle, dvě základní školy, gymnázium i průmyslovou školu. Lékařskou pomoc zajišťuje poliklinika, která je jedním z největších zdravotnických zařízení v Praze. Příjemná zeleň a zóny klidu vybízejí pak k aktivnímu životu. Odpočinout a vyčistit hlavu si můžete při tenise, malé kopané, minigolfu ve Sportcentru Prosek.

Historie: Prosek je součástí Prahy od roku 1922. V důsledku průmyslového rozvoje ostatních částí Prahy se Prosek začal zaplňovat nevzhlednými domky a stal se tak periferní dělnickou kolonií. Skutečný zlom pak přišel v letech 1965-1977, kdy zde bylo vybudováno první sídliště. V následujících letech se pomalu rýsovala ta tvář Proseku, kterou známe dnes.
V současné době není pochyb o tom, že Prosek je jedním z nejvyhledávanějších sídlišť v Praze.

Lokalita

Lovosická, Střížkov, Praha 9

Co si o projektu “Prosek Park V” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty