07.06.2023

Rezidence Prokopský potok: v prodeji jsou byty na Stodůlkách

04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

Více aktualit

Developerský projekt Prosek Park IX

Vyprodáno
Zakšínská, Střížkov, Praha 9

Detaily

 • ID:
  7570
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Střížkov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  27 - 114 m2
 • Počet bytů celkem:
  92
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  6.360.395 Kč - 6.636.591 Kč

O projektu

Prosek Park IX: Ve známé pražské čtvrti Prosek, která se nachází v katastru městského obvodu Prahy 9, se rodí developerský projekt Prosek Park IX. Staví se v Zakšínské ulici na Proseku. Ve dvou novostavbách vznikne celkem 102 bytů. Nové byty, které budou vybudovány ve dvou domech nesoucích označení D4 a D5. Dům D4 má 45 bytů, dům D5 57 bytů. Rezidenční domy jsou situovány do lokality s velkým množstvím zeleně. Jedná se o moderní architekturu, která sází na kombinace přírodních barev, které se dobře začlení do okolí. Horní patra obou budov mají prostorné terasy, přízemí se pyšní předzahrádkami. Byty v jednotlivých patrech potom mají lodžie a balkony. Dokončení domů bude upřesněno. Oba bytové komplexy mají energetický štítek třídy B. Developerem a prodejcem tohoto bytového komplexu je společnost Finep se sídlem v Lannově paláci v Havlíčkově ulici na Praze 1.

Byty: Dispozice nových bytů stavěných v rámci developerského projektu Prosek Park IX jsou od 1+kk až 4+kk. Přísluší k nim také garážové stání, a to podzemní nebo venkovní. Garážová stání jsou umístěna v prvním podzemním patře domů a vybavené přirozenou ventilací s ohraničením pletivem. Vstup do garáží zajišťuje roletová mříž s elektropohonem napojená na dálkové ovládání. Vnitřní prostory a vybavení si může volit majitel podle svých priorit, protože je velmi variabilní. Plochy jednotlivých bytů se pohybují od 35 m2 do 108 m2 v domě D4 a 35 m2 do 118 m2 v domě D5.

Samozřejmostí je, že v domech nechybí výtah plně odpovídající současným normám, a sice dodávaný některou z těchto společností: Schindler, KONE, OTIS, ThyssemKrupp. Také se do domů budují bezbariérové vstupy. Výhodou je, že do výsledné podoby bytu mohou majitelé zasáhnout. Jaké standardy musí byty předávané majitelům splňovat?

Pokud jde o stavební konstrukci, potom stropy tvoří železobetonové desky, obvodový plášť je zděný a železobetonový opatřený fasádním zateplovacím systémem. Nosný systém tvoří v případě garáží železobetonové sloupy, stěny mezi jednotlivými byty i vnitřní příčky bytů jsou zděné nebo také železobetonové. Je zajištěna také bezpečnost obyvatel domů, a to ve vstupu a společných prostorách. Čipový systém zajišťuje komfort pro obyvatele a zabraňuje vstupu nežádoucích osoba. Kromě toho objekt disponuje zvonkovým tablem s audio panelem u hlavního vchodu s domácími telefony napojenými na tlačítko elektrického otevírání v bytech. Okna se dodávají vícekomorová plastová. Mají čtyřpolohové otevírání s mikroventilací. Balkonové dveře mají celoobvodové kování, jejich vnitřní strana je bílá, na vnější straně je barevná fólie. Vnitřní parapety se dodávají v bílé barvě.

Jako vnitřní bytové dveře se dodávají Sapeli Elegant, a to jednokřídlé plné. Do některých bytů se dodávají ovšem dvoukřídlé dveře podle katalogového listu a dispozice bytu. Dveře jsou na svém povrchu opatřeny fólií Sapelit nabízenou v několika odstínech. Zavěšují se do obložkových zárubní Sapeli Normal. Dále mají rozetové kování M&T Lusy.
Vstupní dveře do bytu se vybírají dveře značky Sapeli Fest. Mají protipožární úpravu, jsou plné a jednokřídlé. Věší se do lakovaných kovových zárubní. Vybavují se panoramatickým kukátkem, dále mají bezpečnostní kování M&T Lusy/Maty.

V koupelnách a na toaletě se pokládají keramické obklady a dlažby, jedná se o série TechnoArt Spin Plus, RAKO Tendence nebo také RAKO Vanity. Vždy je pro zákazníky k dispozici výběr z několika odstínů. Komora a chodba je opatřena keramickou dlažbou série TechnoArt Spin Plus, RAKO Sidney, Spirit či Savana. Ve všech případech je k dispozici výběr z několika odstínů.
Jako podlahová krytina se využívá materiál od společnosti Barkotex, a to pro obývací pokoj, ložnici, pokoj. Na ploše 6 m2 kolem kuchyňského koutu se pokládá keramická dlažba série TechnoArt Spin Plus, RAKO Sidney, Spirit nebo Savana. Na terasách, balkonech a lodžiích se pokládají keramické či betonové mrazuvzdorné dlaždice nebo tryskaný beton, závisí na stavebně technickém řešení.

Pokud jde o zařizovací předměty do koupelny a na WC, umyvadlo je keramické s polosloupem Laufen PRO A, JIKA Cubito nebo JIKA Lyra Plus. WC se dodává závěsné se sedátkem Laufen PRO, JIKA Pure nebo JIKA Lyra Plus, jde o závěsný systém s dvojčinným tlačítkem. Baterie se instalují pákové, vanové a nástěnné umyvadlové GROHE Eurosmart, HANSA Vantis nebo Hansgrohe Logis. Vana se do koupelny umisťuje podezděné ocelová smaltovaní 1700x700 mm Kaldewei Eurowa nebo JIKA Riga. Do některých bytů se dodává rohový sprchový kout RIHO Hamar nebo posuvné sprchové dveře do niky RIHO Hamar se sprchovou vaničkou RIHO Kolping podle katalogového listu a dispozice bytu. Zajištěna je samozřejmě také elektroinstalace. Pro silnoproud se montují zásuvky a vypínače ABB Tango bílá. Pro slaboproud jde o rozvody datové služby a kabelovou televizi STA a telefonní zásuvky ve všech obytných místnostech. Součástí standardů je i příprava pro kuchyňskou linku, ovšem její výběr a zapojení je už na každém majiteli bytu.

Lokalita: Velké množství zeleně v okolí i dostatek dětských hřišť charakterizují developerský projekt Prosek Park IX lokalizovaný na Praze 9 v městské části Prosek. Novostavby se budují ve zdejší Zakšínské ulici. Zdejší obyvatelé ovšem nejsou ochuzeni ani o kulturní zážitky. Nejblíže sídlí Divadlo Gong v Sokolovské ulici, kde se konají divadelní představení, ale i koncerty hudebních skupin a samostatných interpretů. Jestliže zvolíte cestu vozem, bude vám to trvat 10–12 minut. Autobusem číslo 151 to stihnete za 28 minut. Kino Cinema City Letňany sídlí ve Veselské ulici v OC Letňany a dojedete k němu vozem za 8 minut, autobusem 201 či 295 za 29 minut.

Výstavba předchozích projektů Prosek Park, která byla ohleduplná k životnímu prostředí, zajistila, že se v bezprostředním okolí rezidenčního areálu nachází 8000 m2 zelených ploch. Díky tomu se do přírody dá jít hned u domu. Rozsáhlé zázemí pro relaxaci nabízí také Park přátelství vzdálený přibližně 12 minut pěší chůze od domu nebo 8 minut cesty autobusem číslo 295. Přímo u domů se nachází dvě dětská hřiště.

Pro sportovní vyžití se zde nachází také dostatek možností. Navštívit můžete Bobovou dráhu v ulici Prosecká. Dostanete se k ní za 7 minut autem nebo 20 minut autobusem číslo 151. Další příjemnou možnost k pohybu, tentokrát ve vodě, nabízí Aquacentrum Letňany Lagoon v Tupolevově ulici. Cesta autobusem číslo 201 k němu trvá 15 minut, ovšem pokud budete chtít, můžete se sem vydat pěšky a půjdete 33 minut. Autem přijedete za 7 minut. Široké sportovní příležitosti vám poskytne i Sportcentrum hotelu Duo v Teplické ulici. Zvolíte-li cestu autem, dopravíte se k němu do tří minut. Některým z autobusů číslo 151, 201, 295 to zvládnete za 7 minut. Daleko to není ani pěšky, k hotelu dojdete za 10 minut. Nesmíme ovšem zapomenout ani na TJ Sokol Prosek sídlící v ulici Na Proseku. Nabízí zázemí pro gymnastiku, volejbal či fotbal. Pěšky k prostorám sokolských oddílů dorazíte za 21 minut. Můžete se také svézt metrem ze Střížkova na Prosek, což i docházkou ke stanici Střížkov zvládnete za 13 minut. Případně můžete zvolit i cestu některým z autobusů 136, 151, 177, 183, 295, což potrvá 14–15 minut.

Zdravotní péči na Proseku zajišťuje nedaleká Poliklinika Prosek nacházející se v Lovosické ulici. Pěší procházkou to k ní zvládnete za 4 minuty, autem k ní pojedete minutu. Lékárna má své sídlo také velmi blízko ulice Zakšínská, a sice jde o společnost Dr. Max ve Střelničné ulici. Dojezdová vzdálenost autem je sem 3 minuty, autobusy 136, 177 a 183 sem pojedou 10 minut a pěšky se projdete 14 minut.

Nejbližší mateřská škola je ve Šluknovské ulici 3 minuty autem, 4 minuty pěšky. Další MŠ sídlí v Litvínovské ulici 4 minuty autem, 8 minut autobusem číslo 151 nebo 13 minut pěšky. Jiná mateřská škola je ve Veltruské ulici, což je 16 minut pěšky, 15 minut autobusem 151 nebo 295 či 7 minut autem. Konečně blízko je i MŠ v Novoborské ulici, a to 8 minut autobusem číslo 151, 10 minut pěšky nebo 3 minuty autem. Do základní školy budete mít nejkratší cestu do Novoborské, kam dojedete autem za 2 minuty, pěšky dojdete za 8 minut nebo se také dostanete autobusem číslo 151 za 5 minut. 3 minuty autem, 11 minut autobusem, 15 minut pěšky trvá cesta k Základní škole Spektrum v Kytlické ulici. Konečně v příznivé vzdálenosti je i základní škola v Litvínovské ulici, a to 6 minut autem, 15 minut metrem nebo 16 minut některým z autobusů 136, 177 nebo 183 či 20 minut pěšky.

Pobočka České pošty leží ve Verneřické ulici, což je od Zakšínské vzdáleno 12 minut pěší chůzí nebo 10 minut autobusem číslo 151 či 4 minuty autem.
Nejbližší restaurací je Mobydick, kam dojedete za 2 minuty autem nebo dojdete za 8 minut. Za pozornost stojí i Hotel Duo, kam pěší chůzí dorazíte za 10 minut, pokud se svezete vlastním autem, stihnete to za 4 minuty. Cesta k blízkému bankomatu České spořitelny na Verneřické ulici vám pěšky potrvá 12 minut, autobusem 151 či 295 ji ujedete za 10 minut a vlastním autem za 4 minuty.Největší nákupní zázemí v okolí nabízí OC Letňany, tedy obchodní centrum Letňany. Velmi blízko je supermarket Kaufland nacházející se v ulici Střelničná. Vzdálený je 3 minuty cesty vozem, 10 minut jízdy některým z autobusů 136, 177 nebo 183 či 14 minut pěší procházky či autem za 6 minut. Další blízkou nákupní příležitost poskytuje supermarket Albert v Ládví v ulici K Ládví. Sem se dostanete za 9 minut cesty metrem ze Střížkova do Ládví. Za 4 minuty to autem zvládnete k supermarketu Billa na Vysočanské ulici, pěšky to potrvá 19 minut, autobusem číslo 151 celkem 13 minut, metrem ze Střížkova na Prosek 7 minut.

Pokud jde o dopravní situaci v místě, spojení s centrem města zajišťuje linka metra C, konkrétně nejblíže domům se nachází stanice metra Střížkov. K této stanici se pěší chůzí dostanete za 8 minut. Ke stanici autobusů Poliklinika Prosek je docházková vzdálenost 4 minuty. Jezdí odsud autobusy číslo 151 na Českomoravskou, 201 na Nádraží Holešovice a 295 k Domovu seniorů Ďáblice. Od metra Střížkov potom odjíždějí i další autobusy, a sice 136 na Jižní Město, 177 na Chodov, 183 na Háje. Dobré je i silniční spojení, protože Lovosickou a následně Vysočanskou ulicí vyjedete na Městský okruh.

Prosek Park VI: Novostavbu tvoří jeden rezidenční dům, ktrerý se nachádzií na Střížkově - Praha 9. V něm vznikne 92 nových družstevních bytů. Tato budova se drží moderních trendů a přichází s nadčasovou architekturou. Její vzhled v porovnání s okolní zástavbou však nikterak neruší. Díky tomu, že jde o družstevní byty, je jejich pořízení výhodnější, a tak je vhodné pro studenty, mladé rodiny či mladé páry. Developerem a zároveň prodejcem nových bytů je společnost Finep.

Byty: V rezidenci Prosek park VI vzniknou byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. Jejich rozloha se bude pohybovat od 27 do 114 m2 a ceny jsou v rozmezí od jeden a půl milionu do téměř čtyři a půl milionu korun včetně DPH. K bytům jsou dostupné balkony či rozměrné terasy a podzemní garážové stání. Nové byty budou dodávány ve velmi vysokém standardu. Dveře ve společných prostorách nabídnou čipový systém, jenž zvyšuje komfort. Okna jsou v celém bytovém komplexu plastová vícekomorová s čtyř-polohovým otevíráním, a tak zadržují co nejvíce unikajícího tepla. Vnitřní dveře Sapeli Elegant jsou většinou jednokřídlé plné s povrchem z folie Sapelit. Vstupní dveře do bytu nabídnou vysokou úroveň bezpečnosti. Jsou protipožární a disponují bezpečnostním kováním a ocelovými zárubněmi. Samozřejmostí je panoramatické kukátko. Co se týče podlahových krytin, nalezneme zde opravdu kvalitní materiály. V koupelně, komoře, chodbě a na WC je položena keramická dlažba. Na stěnách jsou pak keramické obklady. V pokojích a ložnicích nalezneme podlahovou krytinu značky ProParket. Jedná se o laminátové plovoucí podlahy. V kuchyňském koutu je položena keramická dlažba. Na terasách, balkonech a lodžiích nalezneme keramické či betonové dlaždice. Sanitární keramika pochází od ověřených výrobců. V koupelnách jsou keramické umyvadlo, vana či sprchový kout se zástěnou. Na toaletě pak najdeme závěsný keramický klozet s krytou nádržkou a umývátko. Vytápění zajišťuje ústřední topení společné pro celý dům. V bytech se nachází otopná desková tělesa a otopný žebřík v koupelně.

Lokalita: Nové bydlení na Praze 9-Střížkov v ulici Zakšínská. Nabídne velmi dobrou dopravní infrastrukturu spolu s kvalitním kulturním vyžití a dostupností služeb. Za dvě minuty dorazíte na autobusovou zastávku Českolipská, z níž je možné dostat se takřka po celé Praze. Blízko je též stanice metra Prosek. V deseti minutové vzdálenosti se nachází hned několik základních a mateřských škol. V blízkosti nového bydlení v Praze 9 též objevíme gymnázium či střední průmyslovou školu. Co se kulturního vyžití týče, oceníte blízkost divadla Pohádka či galerie Ululé. Do patnácti minut pak dorazíte na poštu, do lékárny či k bankomatu. Potěší blízkost obchodu Bila. Nedaleko se též nachází bobová či bowlingová dráha. Zanedlouho je též možné dorazit k plaveckému bazénu v Letňanech. Pro milovníky piva je nedaleký minipivovar Beznoska velkým potěšením. Jedná se tedy o lokalitu opravdu bohatou na všemožné odpočinkové aktivity, dopravní infrastrukturu a služby.

Lokalita

Zakšínská, Střížkov, Praha 9

Co si o projektu “Prosek Park IX” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty