Developerský projekt Quarta Rezidence

V přípravě
Na Hřebenkách, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  16573
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  v přípravě

O projektu

Nejkrásnější vilovou čtvrť na Smíchově, Hřebenka, si pro svůj připravovaný bytový projekt Quarta Rezidence vybrala developerská a investiční společnost V Invest CZ.

Lokalita: Quarta Rezidence bude stát v oblíbené a vyhledávané lokalitě Hřebenka (ul.Na Hřebenkách), která patří k městskému obvodu Praha 5 a katastrálnímu území Praha – Smíchov. Na první pohled by se mohlo zdát, že tato poměrně klidná a zelená oblast je poněkud odtržena od centra metropole, ale opak je pravdou. MHD spojení je odtud velmi dobré – autobusová zastávka Klamovka je vzdálena cca 5 minut pěšky; na tramvaj na zastávku U Zvonu, anebo Klamovka dojdete za 10 minut. Tak se Plzeňskou ulicí dostanete k Andělu na metro trasy B, anebo zde navazují další autobusové i tramvajové spoje.

Lokalita Anděl je známá svým Obchodním a kulturním centrem Nový Smíchov nebo obchodním komplexem Zlatý Anděl. Autem sem dojedete za 6 minut, MHD za 16 minut a na kole za necelých deset minut. V blízkosti je také obchodní komplex Galerie Nové Butovice a Metropole Zličín. Další obchody a restaurace najdete přímo na Plzeňské ulici. V lokalitě se nachází také množství zeleně a parků.

 

Lokalita

Na Hřebenkách, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Quarta Rezidence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty