Developerský projekt Quarta Rezidence

V přípravě
Na Hřebenkách, Smíchov, Praha 5

Detaily

O společnosti

O projektu: Nejkrásnější vilovou čtvrť na Smíchově, Hřebenka, si pro svůj luxusní designový bytový projekt Quarta Rezidence vybrala developerská a investiční společnost V Invest CZ. Tato stylová rezidence nabízí 12 velkometrážních bytů, což napovídá, že bydlení zde je určeno převážně pro rodiny s dětmi, i když bydlení samotných párů či jednotlivců se nevylučuje. Dispozice těchto velkoryse navržených bytů jsou 3+kk – 5+kk, o výměře 85 – 180 m2. Okna v bytech jsou dřevěná, instalovány budou podlahové konvektory a podlahové vytápění v koupelně, vodovodní baterie budou podomítkové, obklady a dlažby velkoformátové, podlahy dřevěné třívrstvé. Dveře budou mít skryté panty a magnetické zámky.
Dále zde budou bytové videotelefony a okna v prvním NP mají bezpečnostní skla Connex.
Bytové jednotky jsou rozmístěny ve čtyřech nadzemních podlažích. Některé mají terasy, jiné lodžie. Povrchy teras jsou z exotického dřeva. Ke každému bytu patří dvě parkovací stání v podzemním podlaží a sklep.
Quarta Rezidence je uzavřený areál – budova obklopená prostornými zahradami s parkovou úpravou.

Lokalita: Developerský projekt Quarta Rezidence se realizuje v oblíbené a vyhledávané lokalitě Hřebenka (ul.Na Hřebenkách), která patří k městskému obvodu Praha 5 a katastrálnímu území Praha – Smíchov. Na první pohled by se mohlo zdát, že tato poměrně klidná a zelená oblast je poněkud odtržena od centra metropole, ale opak je pravdou. MHD spojení je odtud velmi dobré – autobusová zastávka Klamovka je vzdálena cca 5 minut pěšky; na tramvaj na zastávku U Zvonu, anebo Klamovka dojdete za 10 minut. Tak se Plzeňskou ulicí dostanete k Andělu na metro trasy B, anebo zde navazují další autobusové i tramvajové spoje.
Ale u Anděla na vás nečeká jen metro. Lokalita Anděl je především známá svým Obchodním a kulturním centrem Nový Smíchov nebo obchodním komplexem Zlatý Anděl. Nejenže zde všechno nakoupíte, ale jsou tu také všechny další základní služby. Autem sem dojedete za 6 minut, MHD za 16 minut a na kole za necelých deset minut. A to si můžete vybrat trasu buď pro silniční kolo, anebo pro kolo horské.
Ale využívat služby jenom u Anděla není nutné. V blízkosti je také obchodní komplex Galerie Nové Butovice a Metropole Zličín. Další obchody a restaurace najdete přímo na Plzeňské ulici.

A protože se v Quarta Rezidenci počítá hlavně s rodinami s dětmi – jak už bylo výše zmíněno – je třeba, aby to měli děti blízko do školy. I tato podmínka je splněna. Mateřská škola Podbělohorská, též zvaná MŠ Klamovka,je vzdálená 2min autem, 10min pěšky a k mezinárodní MŠ trvá cesta jen 3 minuty chůze, MŠ Nad Palatou je rovněž v blízké dostupnosti – 2min autem, 11min pěšky; k základní škole dojdou žáci za deset minut. Na Praze 5 a blízké Praze 6 je i několik dalších prestižních škol.
Co se zdravotní péče týká, tak do Nemocnice v Motole dojedete autem za sedm minut. U Anděla jsou dvě polikliniky (v ulici Karla Engliše a druhá v ulici Stroupežnického), anebo Poliklinika Petřiny, vzdálená 10 minut autem.
Za sportovními aktivitami můžete na strahovský stadion, který je vzdálený jen několik minut autem a do dvaceti minut jste tam pěšky.
Ani o zeleň, možnost relaxace a vyžití dětí tu není nouze. Navštěvovat můžete například park Sacré Coeur v blízkosti Anděla. Tam můžete trávit příjemné chvíle v prostředí plném stromů, keřů a květin; je tu pěkná velká louka a nechybí ani dětské hřiště. Cesta sem trvá 5 minut autem, 8 minut na kole, 18 minut MHD, anebo 20 minut pěšky. Do parku je přístup i z Obchodního centra Nový Smíchov.

Kromě toho můžete své potomky vodit či vozit na dětské hřiště Okrouhlík, které se nachází od vašeho příštího domova jen 2 minuty autem, nebo 11 minut pěšky.
Další parky jsou třeba Zahrada Klamovka, Ladronka (tam je i kulturně-společenské centrum), Mlynářka, která je jen pár minut od domu.
Daleko není ani k letišti Václava Havla, to je vzdáleno pouhých 15 minut autem.

Lokalita

Na Hřebenkách, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Quarta Rezidence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty