30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Radimský mlýn

Předprodej
Na Skále, Kolín

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Kolín
 • Počet bytů celkem:
  266

O projektu

Rezidence Radimský mlýn je výsledkem rekonstrukce a dostavby historického objektu, který místní znají také pod názvem Podskalský mlýn. Rezidenci tvoří celkem 266 bytů rozličných dispozic, pro které je společným znakem kvalita a luxus. Součástí projektu je pak i jeden nebytový prostor vhodný pro kavárnu či restauraci a chybět nebudou ani velkokapacitní podzemní garáže či venkovní parkovací stání. Projekt přitom vkusně kombinuje historické prvky s těmi moderními. Autorem návrhu je architektonická kancelář CMC Architects.

Lokalita

Rezidenci Radimský mlýn najdeme v Kolíně, poblíž ulice Na Skále, na břehu klidného toku řeky a zároveň v centru města. Nemovitost tak nabízí malebné výhledy, ale i veškerou občanskou vybavenost obvyklou pro okresní město. V docházkové vzdálenosti nechybí obchody, restaurace, ubytovací zařízení, sportoviště, zdravotnická zařízení, školka či škola. Autem je zároveň možné dojet do 35 minut do Prahy.

Lokalita

Na Skále, Kolín

Co si o projektu “Radimský mlýn” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Všechny doporučené developerské projekty