25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Radlický dřevák

V přípravě
Radlice, Praha 5

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
    SKANSKA
  • Městská část / kraj:
    Praha 5
  • Lokalita:
    Radlice

O projektu

Projekt se skládá z celkem 177 bytových jednotek rozmístěných v několika bytových domech. Jedná se o moderní domy se zelenou střechou a fotovoltaickými panely. Byty disponují lodžiemi nebo předzahrádkami a v nejvyšších patrech terasami. Jednou ze staveb je dřevěný bytový dům s téměř 80 byty, který má 4 patra a bude zatím největší dřevostavbou v česku. Součástí komplexu bude také park s dětským hřištěm a prostorem pro odpočinek. Výstavba bude zahájena v roce 2024.

Lokalita

Nemovitost naleznete v Praze 5 poblíž stanice metra Radlická. V okolí je k dispozici plná občanská vybavenost odpovídající širšímu centru města. V docházkové vzdálenosti jsou školy, restaurace, supermarket, zdravotnická zařízení, bankomat, sportoviště, pošta, zastávky MHD, železniční stanice, ale i lezecké centrum. Zeleň a prostor pro relaxaci nabízí park Santoška či okolí výběhu koně Převalského. Do centra Prahy dojedete autem za necelou čtvrt hodinu.

Lokalita

Radlice, Praha 5

Co si o projektu “Radlický dřevák” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty