28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Řadové rodinné domy Písnice

V prodeji
Ke Kašně, Praha 4 - Písnice

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Písnice
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Velikost jednotek:
  5+kk

O projektu

Projekt se skládá z 9 řadových dvoupodlažních rodinných domů. Jedná se o energeticky úsporné budovy s tepelným čerpadlem, podlahovým vytápěním a rekuperační jednotkou. Součástí každého domu je vlastní zahrada, garáž, venkovní terasa a dvě terasy v patře. Před domy jsou vyčleněna parkovací stání pro majitele i návštěvy. Dispozice bytových jednotek jsou 5+kk a termín plánovaného dokončení výstavby je na podzim roku 2023.

Lokalita

Rodinné domy naleznete na ulici Ke Kašně v městské části Praha – Libuš. Jedná se o lokalitu na okraji města s převažující nízkou rodinnou zástavbou a základní občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou školy, obchody, supermarket, restaurace, zdravotnická zařízení, bankomat, zastávka autobusu, ale i tržnice či fitness centrum. Okolí je zároveň velmi bohaté na zeleň, kterou nabízí rozsáhlá Modřanská rokle. Do centra Prahy je možné dojet autem za necelou půl hodinu. Lokalita je vhodná pro všechny, kteří hledají bydlení s dostatkem klidu a soukromí, ale zároveň na dosah vybavenosti města.

Lokalita

Ke Kašně, Praha 4 - Písnice

Co si o projektu “Řadové rodinné domy Písnice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty