04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Rajská vyhlídka Karviná

V prodeji
U Farmy, Karviná, Moravskoslezský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Moravskoslezský kraj
 • Lokalita:
  Karviná
 • Velikost jednotek:
  52

O projektu

Rajská vyhlídka Karviná je soubor stavebních pozemků určených pro výstavbu samostatně stojících či řadových rodinných domů. Tento soubor stavebních pozemků má celkem 38 665 metrů čtverečních. Celkově se jedná o 52 stavebních parcel s plánovanou infrastrukturou, a to konkrétně 37 pozemků pro individuální výstavbu a 15 parcel pro řadové domy. Velikost parcel je od 575 do 1000 metrů čtverečních. Elektropřípojky jsou již dostupné na každé parcele, pro plyn, vodu a kanalizaci je platné stavební povolení. Prodej pozemků byl již zahájen.

Lokalita

Rajskou vyhlídku Karviná najdete na ulici u Farmy v Karviné, v Moravskoslezském kraji. Ve statutárním městě Karviná žije přes 50 tisíc obyvatel a je zde k dispozici veškerá občanská vybavenost zahrnující školy, obchody, úřady, restaurace, zdravotnická zařízení, sportoviště, kulturní centra i hromadnou dopravu. Pozemky se nachází na okraji města přímo na samotné hranici s Polskem.

Lokalita

U Farmy, Karviná, Moravskoslezský kraj

Co si o projektu “Rajská vyhlídka Karviná” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty