28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rajská Zahrada - Čihadla II

V prodeji
Dobrovolného, Černý Most, Praha 9

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Lipnická Develop s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Černý Most
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2022
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

Na severozápadním okraji Prahy v těsném sousedství přírodního parku Klánovice – Čihadla a Kyjského rybníku se realizuje moderní rezidenční komplex Rajská Zahrada – Čihadla II, který nabídne bydlení v přírodě a zároveň výbornou dostupnost do centra hlavního města.

Projekt Rajská Zahrada tvoří dva bytové domy (B a D) o pěti a čtyřech podlažích se společným podzemním podlažím, ve kterém se nachází parkovací stání a technické prostory.

K dispozici jsou byty o velikosti 1+kk až 3+kk s obytnou plochou 33,7 až 77,5 m2. Součástí bytů jsou terasy či balkony a sklepní kóje. U vybraných bytů je parkovací stání již zahrnuto v ceně, majitelé ostatních jednotek si stání mohou dokoupit.

Projekt realizuje společnost Lipnická Develop s.r.o. Dokončení výstavby domu B je plánováno na září 2022 a domu D na červen 2023.

Lokalita:

Projekt Rajská Zahrada – Čihadla II je situován v ulici Dobrovolného v Praze 14. V docházkové vzdálenosti je stanice metra Rajská zahrada (trasa B). V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody, restaurace, pošta, fitness centrum, multikino a další služby. Obchodní centrum Černý Most je vzdáleno jen jednu stanici metra.

Příležitost k relaxaci a aktivnímu odpočinku nabízí přírodní park Klánovice – Čihadla, kam lze dojít procházkou a také Kyjský rybník. Nedaleko domů se nachází golf resort Black Bridge, squash centrum, bowling a další možnosti sportovního vyžití.

Cesta do centra Prahy trvá metrem pouhých 15 minut. Spojení s centrem zajišťují také autobusové linky. Autem lze rychle dojet na dálnici D11.

Lokalita

Dobrovolného, Černý Most, Praha 9

Co si o projektu “Rajská Zahrada - Čihadla II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty