04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt RANTA Barrandov II

Vyprodáno
Wassermannova, Hlubočepy, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Ve druhé etapě projektu RANTA Barrandov vyroste na Praze 5 v návaznosti na první etapu další část obytného komplexu. 4 nové nízkoenergetické bytové domy nabízí 109 bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 5+kk. Ke všem náleží balkon, předzahrádka, či terasa a sklepní kóje. V suterénu jsou umístěna garážová stání, kočárkárna a prostor pro mytí kol.

Součástí komplexu bude i zázemí pro různé aktivity – kupříkladu multifunkční sportoviště. Nebude chybět ani komerční zóna se službami.

Developerem tohoto projektu je stavební a investiční společnost společnost YIT Stavo, která je zároveň i prodejcem. Kolaudaci společnost plánuje na začátek roku 2022 a stěhovat by se noví rezidenti mohli v dubnu 2022.

Lokalita: RANTA Barandov vzniká ve Wassermannově ulici ve čtvrti Hlubočepy spadající pod Prahu 5. Tato lokalita se vyznačuje především velmi klidným prostředím a rozmanitými možnostmi sportovního vyžití – v blízkosti bytového komplexu se nachází aquapark a sportovní areál Barrandov s tenisovou halou.
Lokalita poskytuje také potřebnou vybavenost, školy, dětská hřiště, večerku, polikliniku nebo restaurace. V budoucnu zde má vyrůst nový supermarket s komerční zónou, rychle je dostupná také Metropole Zličín s množstvím obchodů, nebo lokalita Anděl.

Přímo u domů leží autobusová zastávka Pražská čtvrť, 6 minut pěšky je vzdálena tramvajová stanice Sídliště Barrandov, kde zastavují linky spojující lokalitu s linkami metra. Díky nedalekému napojení na Pražský okruh je lokalita dobře dostupná i autem.

Rekreaci a sport zajišťuje množství cyklostezek a lokality jako je Prokopské údolí, okolí Dalejského potoka nebo Přírodní rezervace Homolka s vyhlídkou do kraje.

Více info: www.yit.cz

Co si o projektu “RANTA Barrandov II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty