30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt RANTA Barrandov

Vyprodáno
Wassermannova, Hlubočepy, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Díky developerskému projektu RANTA Barrandov, vyroste v Praze 5, ve Wassermannově ulici nový obytný komplex. Projekt je rozplánován na dvě etapy, během nichž zde bude vystavěno 250 moderních nízkoenergetických bytů. Dispozice nových bytových jednotek jsou 1+kk až 5+kk (27 – 140 m2), což přináší možnost nového bydlení jak pro jednotlivce, tak pro rodiny. Případně můžete dobře investovat svoje volné finanční prostředky.
První etapa výstavby, nazvaná RANTA Barrandov 1, bude zahájena ve třetím čtvrtletí letošního roku; s dokončením se počítá koncem roku 2020, k nastěhování pak od jara 2021. V rámci první etapy vznikne 141 nových bytů.

Zbývajících 109 bytových jednotek bude vystavěno ve druhé etapě projektu, jejíž zahájení je naplánováno na druhé čtvrtletí 2019 a dokončena by měla být v červnu roku 2021.
Součástí bytového komplexu RANTA Barrandov bude i zázemí pro různé aktivity – kupříkladu multifunkční sportoviště. Nebude chybět ani komerční zóna se službami.
Developerem tohoto projektu je stavební a investiční společnost YIT Stavo, která je zároveň i prodejcem.

Lokalita: Obytný komplex RANTA Barandov, vznikne ve Wassermannově ulici, v městském obvodu Praha 5 a v katastru Praha – Hlubočepy. Tato lokalita se vyznačuje především velmi klidným prostředím a rozmanitými možnostmi sportovního vyžití v bezprostřední blízkosti. Například aquapark AquaDream budete mít tři minuty chůze od nového domova! A to aquapark se vším všudy: vnitřní i venkovní bazén, vířivka a divoká řeka, protiproud, tobogány, whirpool, perličková masáž a masážní trysky a dětské brouzdaliště. Řekněte sami, co víc si člověk, pro relax a regeneraci organismu, anebo zábavu svých dětí, může přát?

Do sportovního areálu Barrandov s tenisovou halou dojdete za pouhé čtyři minuty. A za pět minut pěšky budete ve Wellness studiu Bel Corpo, kde si můžete užít masáže, VacuShap i Powerplate a navíc je tu k dispozici taneční sál. Venkovní posilovna je vzdálená 11 minut chůze.
Minutu autem, anebo 7 minut pěšky vám potrvá cesta k bazénu, který je určen pro plavání kojenců, batolat a předškolních dětí, to znamená od dvou měsíců do šesti let věku dítěte.
A v dobrém pěším dosahu budete mít minimálně pět dětských hřišť – vezměte kočárek i větší děti a pěknou procházkou k nim dojdete od 1 do 12 minut.
No ale jenom sport a zábava k životu nestačí. Je třeba odvést děti do školy – FZŠ je vzdálená 5 minut chůze, o něco blíž je základní umělecká škola.
Potraviny a smíšené zboží nakoupíte ve večerce, k níž to budete mít také jen 5 minut „po svých“.
A doprava? Autobusovou zastávku Pražská čtvrť budete mít hned u domu (spoj č. 170), k zastávce V Remízku na ulici K Barrandovu dojdete za 6 minut – zde zastavují spoje 230, 120, 130 a některé noční linky; na tramvajovou stanici Sídliště Barrandov (linky 12, 20, 5, 4 a noční 94) můžete dojít za 6 minut, anebo se tam svezete jednu stanici autobusem 170. Uvedenými spoji se dopravíte k metru a pak už kamkoliv po Praze i mimo ni.

Jen pár kroků za rohem v ulici Voskovcova najdete Pizzerii a bar.
A když se vám zachce pobytu v přírodě? Tak třeba vyrazíte na pěší túru na vyhlídku Homolka (Přírodní rezervace Homolka) – půjdete tam asi hodinu. Nebo si zajedete na kole na Višňovku – potrvá to zhruba osm minut; popřípadě můžete prozkoumat celou Přírodní rezervaci Chuchelský háj.
Pokud zatoužíte po chvílích rušného života, zajedete si za ním prostě do centra Prahy. A potom se zase vrátíte do své klidné a zelené oázy v Hlubočepích.

Více info: www.yit.cz > RANTA Barrandov

Lokalita

Wassermannova, Hlubočepy, Praha 5

Co si o projektu “RANTA Barrandov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty