22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Relax Park Třeboň

V prodeji
Jiřího Havlise, Třeboň, Jihočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt Relax Park vzniká v lázeňském jihočeském městě Třeboni. V aktuální etapě je nabízeno 24 apartmánů v rezidenčním komplexu. Dispozičně budou jednotky řešeny jako 1+kk nebo 2+kk, k přízemním bytům bude náležet předzahrádka, k těm v patře terasa nebo lodžie. Parkování automobilů a kol je zajištěno v okolí domu.

Apartmány jsou určeny k vlastní rekreaci či k pronájmu jako investice.

Autorem návrhu je projekční kancelář GG ARCHICO, developerem společnost TŘEBOŇ INVEST s.r.o. K dispozici budou byty na začátku roku 2022.

Lokalita: Celý apartmánový komplex je umístěn v klidné rezidenční ulici Jiřího Havlise na západním okraji Třeboně, lázeňského města v Jihočeském kraji. V sousedství se nachází lázeňský park Lázní Aurora a rybník Svět. Lokalita poskytuje občanskou vybavenost i těsnou blízkost rekreačních lokalit, restaurací, aquacentra, naučných, turistických a cyklo stezek.

Třeboňsko je lokalitou vyhledávanou díky výborným příležitostem k cykloturistice, je turistickým centrem Jižních Čech oblíbených díky svým památkám a typické krajině s lesy a rybníky.

Více info: www.relaxparktrebon.cz

Co si o projektu “Relax Park Třeboň” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty