01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Relax Park Třeboň

V prodeji
Jiřího Havlise, Třeboň, Jihočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt Relax Park vzniká v lázeňském jihočeském městě Třeboni. V aktuální etapě je nabízeno 24 apartmánů v rezidenčním komplexu. Dispozičně budou jednotky řešeny jako 1+kk nebo 2+kk, k přízemním bytům bude náležet předzahrádka, k těm v patře terasa nebo lodžie. Parkování automobilů a kol je zajištěno v okolí domu.

Apartmány jsou určeny k vlastní rekreaci či k pronájmu jako investice.

Autorem návrhu je projekční kancelář GG ARCHICO, developerem společnost TŘEBOŇ INVEST s.r.o. K dispozici budou byty na začátku roku 2022.

Lokalita: Celý apartmánový komplex je umístěn v klidné rezidenční ulici Jiřího Havlise na západním okraji Třeboně, lázeňského města v Jihočeském kraji. V sousedství se nachází lázeňský park Lázní Aurora a rybník Svět. Lokalita poskytuje občanskou vybavenost i těsnou blízkost rekreačních lokalit, restaurací, aquacentra, naučných, turistických a cyklo stezek.

Třeboňsko je lokalitou vyhledávanou díky výborným příležitostem k cykloturistice, je turistickým centrem Jižních Čech oblíbených díky svým památkám a typické krajině s lesy a rybníky.

Více info: www.relaxparktrebon.cz

Co si o projektu “Relax Park Třeboň” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty