30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Remízek Radlice

V prodeji
Radlická, Radlice, Praha 5

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Red Group, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Radlice
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  44
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

Projekt Remízek Radlice, nacházející se jen pár minut od Prokopského údolí, sestává z celkem 44 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 4+kk v budově vyčnívající nad okolní zástavbou, čímž poskytují dechberoucí výhledy na město. Zatímco byty v prvním patře mají k dispozici prostornou zahradu, součástí patrových jednotek je buď lodžie a nebo terasa. Každý z nich disponuje šikovně řešeným úložným prostorem, ke většině náleží sklep a také komora na chodbách či přímo v interiéru. Přízemní byty pak mají na zahradách vlastní zahradní domky. V rámci projektu je dostatek parkovacích stání, v garážovém prostoru se nachází také kolárna a umývárna, která přijde vhod pro umytí domácích mazlíčků po procházce či opláchnutí kola.

Lokalita

Bytový dům naleznete na ulici Radlická, která se z původní oblasti s opuštěnou továrnou proměnila na pulzující novou čtvrť. Jen pár kroků najdete plnou občanskou vybavenost potřebnou k pohodlnému životu, a to včetně restaurací, kaváren, sportovišť a dětských hřišť. Na dosah je také bujará příroda – projekt sousedí přímo s Prokopským údolím, které je ideální na dlouhé procházky a jízdu na kole. Nedaleko se nachází hned dvě stanice metra B, a to Radlice a Jinonice, pomocí kterých se dostanete během pár minut do centra Prahy.

Lokalita

Radlická, Radlice, Praha 5

Co si o projektu “Remízek Radlice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty