28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Garden Towers - Developerský projekt s nádherným výhledem

Vyprodáno
Olšanská, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  7630
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  32 - 134m2
 • Počet bytů celkem:
  701
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.982.020 Kč - 7.479.595 Kč

O projektu

O projektu: Residence Garden Towers je dokončený developerský projekt v prestižní části Prahy 3. Bytový areál Residence Garden Towers je rozsáhlý projekt, který dává vzniknout celkem 700 novým bytům. Novostavba, která patří k originální projektům, nabízí lidem nové bydlení v moderních bytech ve vysokém standardu a s nádherným výhledem na Pražský hrad. Nové bydlení je situováno do architektonicky originální budovy, která tvoří architektonicky zajímavý a moderní celek promyšlený do posledního detailu. Bytový areál je komplexem několika bytových domů, které jsou obklopeny zelení a okouzlujícími okolními prostory a patří mezi nízkoenergetické budovy. Komfortní bydlení a bezpečné zázemí jsou velkou předností Residence Garden Towers, a proto jsou novým majitelům nabízeny nejen nadstandardní byty, ale rovněž také nadstandardní parkovací místa, střešní terasy nebo recepce s bezpečnostním kamerovým systémem. Nové byty jsou připraveny ihned k nastěhování, nicméně v současné chvíli je k dispozici posledních 7 volných bytů.

Developerem projektu je společnost Central Group, která kvalitu svých staveb prověřuje třemi liniemi interních kontrol a poskytuje prodlouženou tříletou záruku na jakost staveb.

Byty: Dispozice bytů vzniklých v tomto projektu jsou 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, přičemž plochy bytů jsou stanoveny v rozmezí od 32 m2 do 134 m2. V novostavbě se rovněž nachází parkovací místa, sklepní prostory, balkóny a střešní terasy. Cena bytu je All Inclusive a zahrnuje DPH, luxusní provedení Rezidence, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), bezpečnostní vybavení i prodlouženou záruku. Součástí ceny jsou rovněž terasy, balkóny a parkovací místa. Luxusní standard Rezidence zahrnuje hliníková okna a balónové dveře s izolačním trojsklem, bezpečnostní protipožární vchodové dveře, interiérové dveře, dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy, dlažby a obklady, akrylátovou vanu, umyvadlo, závěsné WC, sprchový kout se skleněnými zástěnami, topná tělesa, datové rozvody, domácí videotelefon a zabezpečovací elektronické zařízení. Nové bydlení na Praze 3 je mimořádným developerským projektem, který nabízí bydlení v žádané lokalitě v komfortních nových bytech.

Lokalita: Žižkov je okouzlující částí Prahy s dostatkem zeleně a rychlým dostupem do centra. Bytový areál Residence Garden Towers se nachází v ulici Olšanská, která vede přímo naproti parku Parukářka. Novostavba je umístěna v pěší vzdálenosti od autobusových a tramvajových zastávek a rovněž stanice metra Želivského. V lokalitě této části Prahy 3 je občanská vybavenost na vysoké úrovni. V okolí se nachází mateřské školy, základní škola, zdravotnická zařízení, lékárna, banky, nákupní centra, restaurace a také kosmetická, relaxační a sportovní centra. Žižkov je populární a atraktivní částí, která poskytuje odpočinek v krásném parku Parukářka a mnoho příležitostí pro společenské události.

Kvalita, komfort a důraz na detail i funkčnost bytového areálu jsou důležitým základem pro kvalitní život a pohodlí. Nové byty budou prodávány ve vysokém standardu a s důrazem na potřeby klientů. Výjimečná koncepce a precizní práce uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Žižkov je vynikající částí Prahy s výbornou občanskou vybaveností. Prodej bytů právě probíhá a klienti tak mají možnost získat domov plný komfortu, klidu a moderního designu.

Lokalita

Olšanská, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “Garden Towers - Developerský projekt s nádherným výhledem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty