Residence Garden Towers

Aktualizováno: 23 června, 2015
Residence Garden Towers
Adresa Olšanská, Žižkov, Praha 3
K nastěhování od 2016 (vyprodáno)
Počet jednotek 701
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 32 - 134m2
Developer CENTRAL GROUP a.s.


O projektu:

Residence Garden Towers je dokončený developerský projekt v prestižní části Prahy 3. Bytový areál Residence Garden Towers je rozsáhlý projekt, který dává vzniknout celkem 700 novým bytům. Novostavba, která patří k originální projektům, nabízí lidem nové bydlení v moderních bytech ve vysokém standardu a s nádherným výhledem na Pražský hrad. Nové bydlení je situováno do architektonicky originální budovy, která tvoří architektonicky zajímavý a moderní celek promyšlený do posledního detailu. Bytový areál je komplexem několika bytových domů, které jsou obklopeny zelení a okouzlujícími okolními prostory a patří mezi nízkoenergetické budovy. Komfortní bydlení a bezpečné zázemí jsou velkou předností Residence Garden Towers, a proto jsou novým majitelům nabízeny nejen nadstandardní byty, ale rovněž také nadstandardní parkovací místa, střešní terasy nebo recepce s bezpečnostním kamerovým systémem. Nové byty jsou připraveny ihned k nastěhování, nicméně v současné chvíli je k dispozici posledních 7 volných bytů. Developerem projektu je společnost Central Group, která kvalitu svých staveb prověřuje třemi liniemi interních kontrol a poskytuje prodlouženou tříletou záruku na jakost staveb.

Byty:

Dispozice bytů vzniklých v tomto projektu jsou 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, přičemž plochy bytů jsou stanoveny v rozmezí od 32 m2 do 134 m2. V novostavbě se rovněž nachází parkovací místa, sklepní prostory, balkóny a střešní terasy. Cena bytu je All Inclusive a zahrnuje DPH, luxusní provedení Rezidence, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), bezpečnostní vybavení i prodlouženou záruku. Součástí ceny jsou rovněž terasy, balkóny a parkovací místa. Luxusní standard Rezidence zahrnuje hliníková okna a balónové dveře s izolačním trojsklem, bezpečnostní protipožární vchodové dveře, interiérové dveře, dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy, dlažby a obklady, akrylátovou vanu, umyvadlo, závěsné WC, sprchový kout se skleněnými zástěnami, topná tělesa, datové rozvody, domácí videotelefon a zabezpečovací elektronické zařízení. Nové bydlení na Praze 3 je mimořádným developerským projektem, který nabízí bydlení v žádané lokalitě v komfortních nových bytech.

Lokalita:

Žižkov je okouzlující částí Prahy s dostatkem zeleně a rychlým dostupem do centra. Bytový areál Residence Garden Towers se nachází v ulici Olšanská, která vede přímo naproti parku Parukářka. Novostavba je umístěna v pěší vzdálenosti od autobusových a tramvajových zastávek a rovněž stanice metra Želivského. V lokalitě této části Prahy 3 je občanská vybavenost na vysoké úrovni. V okolí se nachází mateřské školy, základní škola, zdravotnická zařízení, lékárna, banky, nákupní centra, restaurace a také kosmetická, relaxační a sportovní centra. Žižkov je populární a atraktivní částí, která poskytuje odpočinek v krásném parku Parukářka a mnoho příležitostí pro společenské události. Kvalita, komfort a důraz na detail i funkčnost bytového areálu jsou důležitým základem pro kvalitní život a pohodlí. Nové byty budou prodávány ve vysokém standardu a s důrazem na potřeby klientů. Výjimečná koncepce a precizní práce uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Žižkov je vynikající částí Prahy s výbornou občanskou vybaveností. Prodej bytů právě probíhá a klienti tak mají možnost získat domov plný komfortu, klidu a moderního designu.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (90 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky