24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Hradešínská - Moderní rezidence s respektem k okolí

V prodeji
Hradešínská, Vinohrady, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu:
Na Královských Vinohradech vyrůstá novostavba – bytový dům, s architekturou prvorepublikového stylu, nazvaná Hradešínská rezidence. Pětipodlažní budova je citlivě zasazena do kultivovaného prostředí prvorepublikových vil a parků.
Tento mimořádný projekt přináší třináct exkluzivních bytů, o dispozicích 2+kk – 5+kk, s velkorysými výměrami od 118 až do 360 m2. Jednotlivé byty svým charakterem i uspořádáním respektují styl, komfort a nejvyšší standardy života v jedné z nejprestižnějších částí Prahy.

V současné fázi výstavby je možné, aby zájemci sami definovali vnitřní dispozice i standardy rezervovaných jednotek.
Ke standardnímu vybavení bytů patří velkoformátová dřevěná okna s akusticko –termoizolačními trojskly, která jsou stíněná předokenními elektricky ovládanými roletami, masivní dubové parkety, špičková sanita, obklady i dlažby, příprava na inteligentní vybavení domácnosti, bezpečnostní dveře, řízené větrání s rekuperací – to vše upravované podle přání kupujících.
K některým bytům patří zahrady, k jiným balkony; všechny mají sklepy a možnost podzemních garáží i s více parkovacími místy pro jednu bytovou jednotku.
Přízemní byty přirozeně prolínají s privátními zahradami, byty ve vyšších patrech umožňují panoramatické výhledy na historické centrum Prahy. Skvostem mezi byty je ten největší, o rozloze 360 m2, který, mimo jiné, překvapí zájemce mimořádnou střešní terasou o výměře 140 m2 a úžasným výhledem na hlavní město.

V budově bude recepce, výtah, kamerový systém a všude bezbariérový přístup. Jak ve vstupních, tak i ve společných prostorách najdete mramor, který vás společně s unikátními sochami tanečnic při vstupu do rezidence přenese do noblesní atmosféry luxusního bydlení. Developerský projekt Hradešínská rezidence v lokalitě Královských Vinohrad v Praze realizuje společnost A. K. F. Projekt, a. s., člen skupiny RP Invest. Dokončení výstavby je naplánováno na II. čtvrtletí 2019.

Lokalita: Projekt Hradešínská rezidence je situován na pomezí Vinohrad a Vršovic, v Hradešínské ulici, městský obvod Praha 10, katastrální území Vinohrady. Svou jedinečnou atmosférou patří Královské Vinohrady k nejvyhledávanějším a nejprestižnějším částem Prahy.

Lokalita Hradešínské ulice nabízí klidné bydlení uprostřed zeleně (v sousedství Grébovky - 20 minut chůze a Heroldových sadů - 11 minut chůze), s mnoha zajímavými architektonickými objekty a vynikající dopravní, technickou a občanskou infrastrukturou. V pěším dosahu je několik mateřských a základních škol, divadla (divadlo Neklid a Divadelní společnost Josefa Dvořáka – vzdálenost 5 minut pěšky), restaurace, kavárny a bistra, množství malých obchůdků i velké moderní nákupní centrum Atrium Flora nebo farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad, kulturní a sportovní zařízení, poliklinika i další služby. Kromě auta jsou nejvhodnějšími dopravními prostředky metro trasy A, nejbližší stanice Flora, kde se nachází i zastávky tramvají a autobusů (vzdálenost 12 minut chůze od rezidence).

Dokonalá lokalita, nejvyšší úroveň bydlení, atmosféra, komfort, zeleň, soukromí a velkorysý přístup k prostoru - to vše je Hradešínská rezidence.

Lokalita

Hradešínská, Vinohrady, Praha 10

Co si o projektu “Hradešínská - Moderní rezidence s respektem k okolí” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty