-

Residence Pod Stárkou

Aktualizováno: 1 května, 2015
Residence Pod Stárkou
-
Adresa Tyršova, Michle, Praha 4
K nastěhování od 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 11
Velikost jednotek 2+kk - 6+kk
Plocha (od - do) 56 - 246 m2
Developer REDOT, s.r.o.


O projektu:

Mezi další novostavby v Praze 4 patří Residence Pod Stárkou. Novostavba je projektem pro vskutku náročnou klientelu. Úžasné na Rezidenci Pod Stárkou je, že toto luxusní bydlení naleznete v klidné části Prahy , a přitom pouhých 10 minut od centra s naprosto perfektní dostupností. V domě jsou nové byty a nebytové prostory rozděleny do celkem pěti podlaží. Kromě jednotlivých bytů zde máte také možnost si dokoupit i sklepní kóje a místa k parkování. V celé budově naleznete 9 luxusních bytových jednotek s dispozicí 2+kk až 5+kk o ploše pohybující se od 56 m2 až po 185 m2.

Byty:

Novostavba Praha, Residence Pod Stárkou představuje splnění těch nejtajnějších snů o luxusním a vysoce komfortním bydlení. Budova je velice zajímavě architektonicky řešena, což ocení obzvláště milovníci moderní architektury. Ke každému bytu přiléhá balkon anebo terasa. Byt 5+kk o rozloze 185 m2 má terasy dokonce 2, s celkovou plochou 135 m2 a součástí tohoto luxusního bytu je také i bazén o velikosti 6x3 metry. Vzhledem k tomu, že na vybavení bytu byly použity kvalitní obklady, italské zařizovací předměty, vodovodní baterie Grohe, poctivé dřevěné podlahy, hliníkové nadstandardně veliké okna, na nichž jsou zvenku připevněny elektronicky řízené hliníkové žaluzie, v bytech dále nechybí ani videotelefon a celý objekt je hlídán kamerovým systém.

Lokalita:

Ocenit se musí také lokalita, kde se Residence Pod Stárkou nalézají. Dům byl postaven v klidné a velice žádané lokalitě Prahy 4 – Michli mezi Tyršovým vrchem a třešňovým sadem. Poblíž tedy naleznete rozsáhlý udržovaný sad s dětským parkem a přímo u domu tenisové kurty. Opodál máte i základní, střední a mateřské školy, různá sportoviště a další občanskou vybavenost. Na zastávku tramvaje to máte pouhé dvě minuty pěší chůze. Velice snadno a rychle se odtud dostanete do centra Prahy. Na zastávku metra stanice „C“ – I. P. Pavlova to máte pouze 6 zastávek tramvají, na Náměstí Bratří Synků dokonce jen 3 zastávky, do nákupního centra Arkády 5 zastávek autobusem a do Lidlu jen jednu zastávku tramvají. Skvělé také je, že v nedaleké budoucnosti má zde být i stanice linky metra „D“ (Bratří Synků).

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (89 hlasů, průměr: 4,60 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky