30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Residence Pod Stárkou

Vyprodáno
Tyršova, Michle, Praha 4

Detaily

 • ID:
  950
 • Stav:
 • Developer:
  REDOT, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Michle
 • Byty k nastěhování od:
  2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  56 - 246 m2
 • Počet bytů celkem:
  11
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 6+kk
 • Cena bytů (od - do):
  cena na vyžádání
 • Aktuální ceník bytů:
  '-

O projektu

O projektu: Mezi další novostavby v Praze 4 patří Residence Pod Stárkou. Novostavba je projektem pro vskutku náročnou klientelu. Úžasné na Rezidenci Pod Stárkou je, že toto luxusní bydlení naleznete v klidné části Prahy , a přitom pouhých 10 minut od centra s naprosto perfektní dostupností. V domě jsou nové byty a nebytové prostory rozděleny do celkem pěti podlaží. Kromě jednotlivých bytů zde máte také možnost si dokoupit i sklepní kóje a místa k parkování. V celé budově naleznete 9 luxusních bytových jednotek s dispozicí 2+kk až 5+kk o ploše pohybující se od 56 m2 až po 185 m2.

Byty: Novostavba Praha, Residence Pod Stárkou představuje splnění těch nejtajnějších snů o luxusním a vysoce komfortním bydlení. Budova je velice zajímavě architektonicky řešena, což ocení obzvláště milovníci moderní architektury. Ke každému bytu přiléhá balkon anebo terasa. Byt 5+kk o rozloze 185 m2 má terasy dokonce 2, s celkovou plochou 135 m2 a součástí tohoto luxusního bytu je také i bazén o velikosti 6x3 metry. Vzhledem k tomu, že na vybavení bytu byly použity kvalitní obklady, italské zařizovací předměty, vodovodní baterie Grohe, poctivé dřevěné podlahy, hliníkové nadstandardně veliké okna, na nichž jsou zvenku připevněny elektronicky řízené hliníkové žaluzie, v bytech dále nechybí ani videotelefon a celý objekt je hlídán kamerovým systém.

Lokalita: Ocenit se musí také lokalita, kde se Residence Pod Stárkou nalézají. Dům byl postaven v klidné a velice žádané lokalitě Prahy 4 – Michli mezi Tyršovým vrchem a třešňovým sadem. Poblíž tedy naleznete rozsáhlý udržovaný sad s dětským parkem a přímo u domu tenisové kurty. Opodál máte i základní, střední a mateřské školy, různá sportoviště a další občanskou vybavenost. Na zastávku tramvaje to máte pouhé dvě minuty pěší chůze. Velice snadno a rychle se odtud dostanete do centra Prahy. Na zastávku metra stanice „C“ – I. P. Pavlova to máte pouze 6 zastávek tramvají, na Náměstí Bratří Synků dokonce jen 3 zastávky, do nákupního centra Arkády 5 zastávek autobusem a do Lidlu jen jednu zastávku tramvají. Skvělé také je, že v nedaleké budoucnosti má zde být i stanice linky metra „D“ (Bratří Synků).

Lokalita

Tyršova, Michle, Praha 4

Co si o projektu “Residence Pod Stárkou” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty