23.06.2022

Jaký je stav trhu s byty mimo Prahu? → článek

22.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

21.06.2022

Rezidence Třešňovka: probíhá předprodej bytů ve středočeském Kolíně

19.06.2022

Green Living Park: v prodeji jsou stavební pozemky pro RD na Praze 10

18.06.2022

Pražský trh s novými byty – události posledních měsíců a výhled do budoucna → článek

Více aktualit

Developerský projekt Residence U Parku

Vyprodáno
Tůmova, Košíře, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Moderní dům s šesti nadzemními a jedním podzemním podlažím, to je developerský projekt Residence U Parku, který se buduje v Praze 5-Košířích. Projekt vzniká v mírném svahu Košíří, které jsou s trochou nadsázky považovány za plíce Prahy. Celkem v domě bude devět bytů s plošnými dispozicemi od malých 1+kk až po velkoryse řešené 8+1. Plošně se byty pohybují od 55 m2 do 375 m2. Naprostá většina bytů také disponuje buď balkonem nebo terasou. Přízemní byty mají předzahrádky. V podzemním podlaží jsou vybudována garážová stání pro všechny rezidenty.

Lokalita: Dostatek přírody v okolí, to je jedna z velkých předností nového developerského projektu Residence U Parku, který vyrůstá v Praze 5-Košířích v Tůmově ulici. Kavalírka, Klamovka, Cibulka, ale také Skalka a Vidoule, to je stručný výčet přírodních lokalit, v nichž obyvatelé rezidence najdou příležitost k procházkám, relaxaci, odpočinku. Potěšení budou i milovníci sportů, kteří chtějí trénovat svoji fyzickou kondici. Příležitost jim k tomu nabízí především blízké sportovní areály, kde se nachází squash, tenis, fotbal či motokáry, další možnost pohybu nabízí také motolský Golf Club Praha. Stranou nezůstává ani dopravní dostupnost, jak tramvajová, tak i autobusová zastávka se nalézá v blízkosti, občanskou vybavenost v podobě obchodů doplňuje nedaleký smíchovský Anděl s několika obchodními centry, kam dojedete za 10 minut, cesta do centra města vám nepotrvá déle než 20 minut.

Sport, relax, příroda: Nejblíže, jenom 226 m můžete k odpočinku využít Park Kavalírka. Ke dlouhým výletům je jako stvořený Park Cibulka, který se rozkládá 1,7 km od novostavby. Další přírodní lokalitou vhodnou k relaxaci je Zahrada Klamovka nacházející se 1,9 km od obytného komplexu. Dalším tipem na výlet je i 621 m vzdálená Přírodní památka Skalka nebo či Přírodní památka Vidoule, k níž se dostanete po 1,7 km chůze. Tenis si můžete zahrát ve Vista resort klubu, kurty jsou ve vzdálenosti 2,1 km. Hlavně kluky všeho věku nadchne nedaleký areál Motokáry Motol, dorazíte k němu po 1,8 km cesty. Fotbal si můžete zahrát na 644 m dalekém hřišti SK Uhelné sklady Praha. Na squash můžete zajít do Squashparku Cibulka, který je 646 m od objektu. Také není problém jít si zapinkat do areálu Tenis Šmukýřka, který se nachází 1,2 km daleko. Po 4,7 km dojedete do areálu Golf Clubu Praha.

Nákupy a služby: Nákupy potravin a dalšího zboží můžete obstarat v 2,9 km vzdáleném OC Nový Smíchov. Další volbou k nákupům může být obchodní centrum Zlatý Anděl 3,4 km od nové rezidence.

Vzdělávání: Malé děti mohou navštěvovat MŠ Slunéčko vzdálenou jenom 1,2 km od rezidence. Pouhých 335 m měří cesta do ZŠ Nepomucká, kterou mohou navštěvovat vaše děti.

Kultura: Zajímavé filmy promítá 2,7 km vzdálené kino CineStar Anděl. Na divadelní představení můžete vyrazit do Divadla Orfeus, které najdete 1,9 km od rezidenčního komplexu. Milovníci hudby by určitě měli navštívit Vilu Bertramka, kde pobýval u manželů Duškových hudební skladatel Wolfgang Amadeus Mozart, cesta k ní je dlouhá 2,4 km.

Zdravotnictví: Jenom 467 m daleko ordinuje poliklinika Václavka, kde můžete využít služeb praktických lékařů.
Doprava: Ve vzdálenosti 389 m narazíte na tramvajovou zastávku Kavalírka. 895 m se tu nachází železniční stanice Praha-Cibulka. Po pouhých 274 m jízdy s autem vyjdete na Plzeňskou ulici. Odsud můžete zamířit buď ven z města, nebo naopak k Andělu a dále do centra Prahy. Dost blízko, jenom 4,2 km, leží i nádraží Praha-Smíchov, odkud jezdí řada vnitrostátních spojů.

Lokalita

Tůmova, Košíře, Praha 5

Co si o projektu “Residence U Parku” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty