28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Resort Černý kopec

V prodeji
Výletní, Desná, Liberecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  OM Development s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Desná
 • Počet bytů celkem:
  18
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

Resort Černý kopec se skládá z 18 mezonetových apartmánů rozmístěných v šesti apartmánových domech. Dispozice apartmánů jsou 4+kk, s rozlohou 119 metrů čtverečních. K jednotkám je navíc k dispozici sklad sportovního vybavení a ke každému apartmánu dvě parkovací stání před domem. K apartmánům náleží také pozemky o rozloze 1226 až 1597 čtverečních metů s terasou. Apartmány budou kolaudovány jako bytové jednotky a nabízejí tak využití jak k rekreaci, tak k trvalému bydlení.

Developerem projektu je OM Development s.r.o.

Lokalita

Apartmánový dům Černý kopec naleznete na ulici Výletní ve městě Desná, v Libereckém kraji. Jedná se o rekreační oblast v Jizerských horách se základní občanskou vybaveností.  V docházkové vzdálenosti jsou obchody, restaurace, základní a mateřská škola, pošta, bankomat, zdravotnická zařízení, autobusová zastávka, fotbalové či dětské hřiště. V blízkosti je také mnoho turistických atrakcí včetně ski areálů, rozhledny a vodní nádrže. Veškerou širší občanskou vybavenost včetně supermarketů a nemocnice je možné najít v 5 km vzdáleném městě Tanvald, kam lze dojet autem za necelých 10 minut.

Lokalita

Výletní, Desná, Liberecký kraj

Co si o projektu “Resort Černý kopec” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty