04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Resort Milíčovský les

Vyprodáno
Formanská, Újezd u Průhonic, Praha 4

Detaily

 • ID:
  15906
 • Stav:
 • Developer:
  NEUSTAV spol. s r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Újezd u Průhonic
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2021 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  30
 • Velikost jednotek:
  5+kk

O projektu

O projektu: Developerský projekt Milíčovský les, který se nachází v katastrálním území Újezd u Průhonic v městské části Praha 11 na obvodě Praha 4, tvoří uzavřený komplex celkem 30 řadových rodinných domů vybudovaných v moderním funkcionalistickém stylu. Prodej zajišťuje realitní kancelář NEUSTAV, spol. s r.o. Domy jsou dílem architektů ze studia ADIKON, kteří vytvořili řešení, které znamená maximální užitný prostor za příznivou cenu. Novostavby mají dvě nadzemní podlaží, v domech se nacházejí čtyři samostatné místnosti, především velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, dále prostorná koupelna, zázemí a garáž. Každý z nových rodinných domů disponuje vlastní zahradou, která je oplocena. Většina rodinných domů má plošné dispozice 5+kk se zahradní terasou, dále koupelnou a prádelnou s WC. V domě nikdy nechybí garáž s vlastním parkovacím stáním. Plošná výměra užitných prostor domu činí celkem 116 m2. Samozřejmě novostavby domů plně respektují současné moderní trendy, a to nejenom pokud jde o architekturu, ale zároveň i v případě úspornosti. Domy se pyšní energetickým štítkem C – úsporný dům. Domy se budují na klíč, což zahrnuje všechny práce včetně zhotovených kvalitních interiérových povrchů. Dále se montuje na topení plynový kondenzační kotel. V garáži nechybí sekční garážová vrata na dálkové ovládání. V koupelnách jsou armatury Laufen a Grohe. Podlahy se pokládají kvalitní plovoucí laminátové do obytných místností, na chodby a do koupelen a na WC velkoformátové dlažby, na stěny keramické obklady. Okna se dodávají plastová s izolačními dvojskly. Jde o ideální nové domy pro rodiny s dětmi. Jak již bylo zmíněno, všechny domy mají vlastní garáže, kromě toho se ale v celém obytném komplexu nachází dostatek míst k parkování pro návštěvy. Výstavba byla zahájena v červnu 2019, dokončení projektu se plánuje na jaro 2021.

Lokalita: Blízkost přírody je hlavním lákadlem, proč jako svoje nové bydlení vybrat nový developerský projekt Milíčovský les, který se nalézá v katastrálním území Újezd u Průhonic v městské části Praha 11 na obvodě Praha 4. Obytný soubor celkem 30 rodinných domů, který je uzavřený a vjezd sem je pro rezidenty jenom jeden – z ulice Formanská, těží ze své polohy. Samozřejmostí je i dostatek nákupních možností v okolí, například OC Chodov je odsud 4 km, takže jste tam autem za 3 minuty, tam najdete všechny včetně hypermarketu s potravinami a také lékárnu nebo poštu. Nachází se zde také nejbližší zdravotní středisko. Základní škola Ke Kateřinkám je 3 minuty jízdy autem. Přímo ve Formanské ulici se nalézá mateřská škola, což je v dojezdové vzdálenosti jenom minutu autem. Rodinné domy jsou zde rozděleny do celkem pěti souborů, ty jsou ovšem vzájemně odděleny komunikacemi, aby zde zbyl prostor nejenom na zahrady rezidentů, ale i dostatek soukromí. I na veřejných prostranstvích kolem domů se nachází dostatek zeleně, a to včetně keřů a osázených stromů. Nechybí zde dětské hřiště přímo v areálu obytného souboru, takže s dětmi na hřiště dorazíte i ze vzdálenějších míst areálů na hřiště za asi 3-4 minuty chůze. Sportovních příležitostí je v okolí také dost, kdo miluje vodní sporty, Aquapalace Čestlice je vzdálený asi 10 minut autem. Tenisová akademie sídlí přímo v Újezdě u Průhonic jenom 3 minuty jízdy autem. Žijete jako na venkově, a přitom máte k dispozici veškerou městskou občanskou vybavenost. Přírody si užijete dost, do sousedního Milíčovského lesa je to opravdu jenom kousek. Tam je možné vyzkoušet spousty rekreačních a volnočasových aktivit podle toho, co se vám líbí. Můžete si vyjet na kole po cyklostezce, nebo se jít jen projít na dlouhou pěší túru a vyčistit si hlavu. Je zde les skládající se hlavně z dubů a habrů, ale také menších smrkových lokalit Na Milíčovském potoce, který lesem protéká, najdete soustavu pěti rybníků, které patří mezi útočiště ptáků a obojživelníků. Na východ od Újezda protéká potok Botič. Levostranný přítok tohoto potoka zásobuje vodou hned dva rybníky, a to Sukov a Návesní. Velkou výhodou je výborné spojení do centra města. Přímo z vnější strany areálu bude vybudována autobusová zastávka. Budete to mít tedy od domu maximálně cca 5 minut přímo k autobusu. Nasednete u svého domu do auta a za čtvrt hodiny už můžete vystupovat v samotném středu metropole. Od stanic metra Háje a Opatov je rezidenční komplex vzdálený asi 2,5 km, což je maximálně 2 minuty jízdy autem. Velice rychle se dostanete také na výpadovku na dálnici D1, cca do 5 minut.

Lokalita

Formanská, Újezd u Průhonic, Praha 4

Co si o projektu “Resort Milíčovský les” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty