30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Resort pod Špičákem

V prodeji
Albrechtice, Smržovka, Liberecký kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V Jizerských horách přímo u Tanvaldského Špičáku vzniká komplex rezidenčních novostaveb, který zahrnuje apartmány v horské usedlosti a samostatné chalupy. Resort pod Špičákem nabízí 15 apartmánů s dispozicemi 2kk a 3kk. K dispozici majitelům bude parkování před domem, sklepní kóje k uložení sportovního vybavení a sdílený altán s grilem.

Dále je k dispozici také 10 horských chalup s tradičním dřevěným obložením, verandou a vnitřními dispozicemi 3+1. Každé náleží předzahrádka s místem na uložení dřeva a parkovací místo.

Nemovitosti jsou určeny k bydlení, rekreačnímu užívání, ale i k investici. Správa resortu nabízí zajištění pronájmu v době nevyužívání. Resort je doplněn zázemím – restaurací, wellness a multifunkčním hřištěm. V blízkosti areálu se nachází také obora s daňky a vodní biotop.

Výstavba by měla být dokončena nejpozději ve druhém kvartálu roku 2021.

Lokalita: Resort je umístěn v Libereckém kraji, uprostřed chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, přímo u sportovního areálu Tanvaldský Špičák. Jedná se výhodnou lokalitu z hlediska celoročního využití ke sportovním a rekreačním aktivitám. V okolí se nabízí hlavně cyklo a pěší turistika, nedaleko se nachází oblíbené turistické cíle jako přehrada Desná, rozhledna Tanvaldský Špičák, přehrada Josefův Důl nebo vyhlídka Finkův kámen. V zimě je samozřejmě největší příležitostí lyžování a další zimní sporty.

Praha je po dálnici vzdálena hodinu jízdy autem, 15 minut pěšky – v Jiřetíně pod Bukovou – se nachází autobusová i vlaková zastávka se spoji do okolních měst i do Prahy. Albrechtice, případně i Jiřetín nabízejí základní občanskou vybavenost.

Co si o projektu “Resort pod Špičákem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty