30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence 2 Věže

Vyprodáno
Třinecká, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  4203
 • Stav:
 • Developer:
  DVĚ VĚŽE s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  únor 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  89 - 174 m2
 • Počet bytů celkem:
  14
 • Velikost jednotek:
  3+kk, 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.776.950 Kč

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rezidence 2 Věže, kterého developerem je společnost A.P. Capital s.r.o., nabízí nové byty v osmipodlažním bytovém domě na okraji Prahy. Získáte moderní bydlení v klidné lokalitě městské části Praha 9 – Letňany, uprostřed starší obytné zástavby. Na dosah nejen veškerá občanská vybavenost, ale i krásná příroda. Novostavba je řešena pro naprosté soukromí a výhled z bytu do všech stran, při nedělní kávě skvělý pocit odpočinku, ticha a pohodlí a hlavně dostatečný přísun světla.

Byty: Co by jste řekli na krásné bydlení s vlastním vstupem do bytu přímo z výtahu? Novostavba Rezidence 2 Věže má k dispozici celkem 14 bytů, v posledních dvou patrech byty mezonetové. Byty 3+kk a 5+kk o celkové rozloze 89m2 až 174m2. Charakteristickým prvkem bytů je vlastní vstup přímo z výtahu a výhled do všech světových stran. Podlaha bytů je řešena v kombinaci laminátové plovoucí podlahy a keramické dlažby. Pro bezpečnost domácí telefon s automatickým vrátným. Samozřejmostí jsou balkony a lodžie. Podzemní podlaží nabízí místa na stání pro motoristy a nebytový prostor pro případné podnikání. Promyšlený je každý detail a vás čeká moderní bydlení plné klidu, soukromí a pohodlí.

Lokalita: Developerský projekt Rezidence 2 Věže je postavený v městské části Praha 9, katastrální území Letňany. Oblíbená oblast díky položení na kraji Prahy, odkud je na dosah zeleň a příroda, ale i veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Nechybí školy ani školky a jen pár kroků od domu. Na svoje si přijdou milovníci sportovního vyžití, díky zařízením jako hokejová hala, tenisová hala, možnost golfu, spinningu nebo dokonce šermu. S celou rodinou můžete navštívit místní Aquacentrum s bazény, soláriem i saunou. Pro nákupy stačí navštívit největší nákupní centrum v Praze, hypermarket Tesco a to vše jen 5 minut od vašeho domu. Skvělá je i dopravní dostupnost díky nové stanici metra Letňany.

Historie: První zmínka, o tehdy vesnici, pochází z roku 1347. Podle jedné z hypotéz ji založili migranti z Letné, která trpěla nájezdy vojsk. Výrazný rozvoj nastal v roce 1925, kdy se sem z Kbel přestěhovala vojenská továrna na letadla – Letov a pak vzniklo i jedno z nejvýznamnějších československých letišť. V 70. a 80. letech bylo vybudováno panelové sídliště, velká část starých Letňan byla srovnána se zemí. Z původní vesnice zůstali uprostřed vily a domy. Celá oblast procházela postupně velkou rekonstrukcí a jezdí sem za zábavou a sportovním vyžitím mnoho lidí z okolí.

Lokalita

Třinecká, Letňany, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence 2 Věže” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty