Rezidence 2 Věže

Aktualizováno: 22 dubna, 2015
Rezidence 2 Věže
Adresa Třinecká, Letňany, Praha 9
K nastěhování od únor 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 14
Velikost jednotek 3+kk, 5+kk
Plocha (od - do) 89 - 174 m2
Developer DVĚ VĚŽE s.r.o.


O projektu:

Developerský projekt Rezidence 2 Věže, kterého developerem je společnost A.P. Capital s.r.o., nabízí nové byty v osmipodlažním bytovém domě na okraji Prahy. Získáte moderní bydlení v klidné lokalitě městské části Praha 9 – Letňany, uprostřed starší obytné zástavby. Na dosah nejen veškerá občanská vybavenost, ale i krásná příroda. Novostavba je řešena pro naprosté soukromí a výhled z bytu do všech stran, při nedělní kávě skvělý pocit odpočinku, ticha a pohodlí a hlavně dostatečný přísun světla.

Byty:

Co by jste řekli na krásné bydlení s vlastním vstupem do bytu přímo z výtahu? Novostavba Rezidence 2 Věže má k dispozici celkem 14 bytů, v posledních dvou patrech byty mezonetové. Byty 3+kk a 5+kk o celkové rozloze 89m2 až 174m2. Charakteristickým prvkem bytů je vlastní vstup přímo z výtahu a výhled do všech světových stran. Podlaha bytů je řešena v kombinaci laminátové plovoucí podlahy a keramické dlažby. Pro bezpečnost domácí telefon s automatickým vrátným. Samozřejmostí jsou balkony a lodžie. Podzemní podlaží nabízí místa na stání pro motoristy a nebytový prostor pro případné podnikání. Promyšlený je každý detail a vás čeká moderní bydlení plné klidu, soukromí a pohodlí.

Lokalita:

Developerský projekt Rezidence 2 Věže je postavený v městské části Praha 9, katastrální území Letňany. Oblíbená oblast díky položení na kraji Prahy, odkud je na dosah zeleň a příroda, ale i veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Nechybí školy ani školky a jen pár kroků od domu. Na svoje si přijdou milovníci sportovního vyžití, díky zařízením jako hokejová hala, tenisová hala, možnost golfu, spinningu nebo dokonce šermu. S celou rodinou můžete navštívit místní Aquacentrum s bazény, soláriem i saunou. Pro nákupy stačí navštívit největší nákupní centrum v Praze, hypermarket Tesco a to vše jen 5 minut od vašeho domu. Skvělá je i dopravní dostupnost díky nové stanici metra Letňany.

Historie:

První zmínka, o tehdy vesnici, pochází z roku 1347. Podle jedné z hypotéz ji založili migranti z Letné, která trpěla nájezdy vojsk. Výrazný rozvoj nastal v roce 1925, kdy se sem z Kbel přestěhovala vojenská továrna na letadla – Letov a pak vzniklo i jedno z nejvýznamnějších československých letišť. V 70. a 80. letech bylo vybudováno panelové sídliště, velká část starých Letňan byla srovnána se zemí. Z původní vesnice zůstali uprostřed vily a domy. Celá oblast procházela postupně velkou rekonstrukcí a jezdí sem za zábavou a sportovním vyžitím mnoho lidí z okolí.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (45 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky