22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Alessandria

Vyprodáno
Bratří Štefanů, Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Rezidence Alessandria přinese nové možnosti bydlení v centru Hradce Králové. Velikosti nabízených jednotek se pohybují od 1kk po 4kk, k některým náleží balkony, terasy či předzahrádky a ke všem krytá parkovací stání. Terasy k vybraným jednotkám jsou orientovány na jih do přilehlého městského parku.

Parkování není v lokalitě zpoplatněno, navíc budou rezidentům k dispozici hromadné garáže spolu se sklepními prostory umístěnými v dvoupodlažní podnoži domu. V rámci projektu vzniknou i komerční plochy k pronájmu a park, který bude sloužit jako vřejná odpočinková zóna.

Developerem je společnost PJW spol. s r.o., která plánuje výstavbu dokončit do konce roku 2021 a byty předat novým majitelům na začátku roku 2022.

Lokalita: Velkou výhodou lokality je dostupnost centra a zároveň dostupnost městské zeleně a rekreačních lokalit. Jedná se o ulici Bratří Štefanů na Slezském Předměstí v Hradci Králové, centru Královéhradeckého kraje. V blízkosti leží známý hotel Alessandria, podle kterého dostal projekt své jméno.

Nejbližští zastávka MHD se nachází přímo před domem a přímými linkami lokalitu spojuje s vlakovým i autobusovým nádražím.

V docházkové vzdálenosti od rezidence se nachází široká nabídka vzdělávacích zařízení, poliklinika či obchodní centrum. Dobře dostupné jsou i oblíbené rekreační lokality jako přírodní rezervace Orlice.

Co si o projektu “Rezidence Alessandria” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty