28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence architekta Petráka

V prodeji
Čs. armády, Bubeneč, Praha 6

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
  • Městská část / kraj:
    Praha 6
  • Lokalita:
    Bubeneč

O projektu

Rezidence architekta Petráka nabídne komfortní bydlení v prostorných bytech v centru Prahy. Kompletní rekonstrukce pětipodlažního činžovního domu ze začátku 20. století zajistí novým majitelům moderní komfort s nádechem historie.

Při rekonstrukci domu, který je dnes kulturní památkou, se dbalo na zachování původních historických prvků. Obnoveno bylo původní schodiště, terazzo podlahy, keramické obložení, a štukové prvky.

Fasáda je členěná secesními architektonickými ornamenty a funkčními prvky jako jsou lodžie s podpěrnými pilíři a balkony s kruhovými ornamenty.

V interiéru prosvětlených bytů byl kladen důraz na použití přírodních materiálů jako jsou například kvalitní dubové parkety. Luxusní pocit umocňují velkoformátové obklady na chodbách a designové sanitární zařízení koupelny. Dřevěné dveře a špaletová okna dodávají bytům atmosféru secese začátku minulého století. Většina bytů je orientována na východ do ulice Československé armády. Pohodlný přístup do všech podlaží zajišťuje nový prosklený výtah s výhledem do vnitrobloku s příjemnou zahradou, která je přístupná rezidentům.

Lokalita

Bytový dům se nachází v ulici Československé Armády v Praze 6 – Bubenči na spojce s Prahou 1. V docházkové vzdálenosti je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací a kaváren. V lokalitě se nachází vzdělávací zařízení, základní a střední školy a také kampus ČVUT.

Velice rychlá je doprava co centra. Na stanici metra Hradčanská a na Vítězné náměstí lze dojít procházkou za 6 minut. Oblíbený park Stromovka s 95 ha zelených a vodních ploch se nachází pouhých 10 minut chůze od domu.  

Lokalita

Čs. armády, Bubeneč, Praha 6

Co si o projektu “Rezidence architekta Petráka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty