02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Baranka

Vyprodáno
Baranova, Žižkov, Praha 3

Detaily

 • ID:
  2341
 • Stav:
 • Developer:
  SPGroup a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 3
 • Lokalita:
  Žižkov
 • Byty k nastěhování od:
  2011 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  33 - 90 m2
 • Počet bytů celkem:
  29
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rezidence Baranka, kterého developerem je SPGroup a.s., nabízí atraktivní bydlení v osmipodlažní novostavbě městské části Praha 3 – Žižkov, ul. Baranova. Bytový dům, který má k dispozici 32 bytových jednotek poskytne bydlení v klidné lokalitě a umožní nejen dostatek soukromí, ale i dostatečné aktivní vyžití. Oblast je oblíbená i díky skvělé dopravní a občanské vybavenosti a na dosah krásná příroda, například Vítkov, park na Židovských pecích nebo Rajská zahrada. Svoje si najde každý, kdo hledá klidné bydlení, ale zároveň moderní styl života.

Byty: Nové byty v Rezidenci Baranka jsou o dispozicích 1+kk až 3+kk a plošné rozloze od 33m2 do 90m2. Byty v druhém nadzemním podlaží mají předzahrádku, ostatní disponují terasou nebo balkonem. Podlaha je v kombinaci s dřevěnou plovoucí podlahou a keramickou dlažbou. Pocit bezpečí dodá kamerový systém, který dokonce zálohuje záznamy. Pro motoristy je samozřejmostí parkování v podzemní garáži. Ve svém bytě budete mít pocit naprostého soukromí a klidu.

Lokalita: Novostavba Rezidence Baranka je postavena v klidné rezidenční čtvrti v Praze 3, na rozhraní Žižkova a Vinohrad. Jedná se o městskou část Praha 3, katastrální území Žižkov. I přes moderní design skvěle zapadá mezi historické budovy a strukturu ulice nijak nenarušuje. Prostředí nabízí klid, ale i veškerou občanskou vybavenost a proto je oblast velice oblíbená. Je vhodná pro obyvatele preferující moderní styl života. Přímo vybízí trávit čas venku a v přírodě, procházky po parcích, například Mahlerovy sady nebo na nedaleký Vrch svatého Kříže. Kromě přírody a klidu oblast nabízí veškerou občanskou vybavenost a kulturní a společenské vyžití. K nákupům je nejbližší nákupní centrum Atrium Flora s multikinem, škola i školka, pošta i dětské hřiště a na dosah je i Městský úřad nebo nemocnice na Žižkově. Na svoje si přijdou i sportovně založení jedinci, v blízkosti jsou fitness, plavecký bazén nebo pro oddych a relax se určitě hodí wellness. Výborná je i dopravní dostupnost, tramvajová zastávka Olšanské náměstí, metro Flora nebo autem pouhých 7 minut do centra.

Historie: Městská čtvrť Žižkov se nachází na východ od centra Prahy. Jako samostatný celek vzniknul pod názvem Královské Vinohrady I. a v roce 1877 byly přejmenovány na Žižkov. Od roku 1960 patří Žižkov k městské části Praha 3. Tato část Prahy je nazývaná i jako pražský Mortmartre, je totiž čtvrtí činžovních domů 19. a 20.století. Rozkládá se na vyvýšenině, proto jsou ulice strmé a úzké. Na Žižkov vedla i jedna z prvních tramvajových tratí. Nejznámější stavbou je charakteristický Žižkovský vysílač nebo národní památník na Vítkově, jezdecká socha Jana Žižky. Oblast, která vám poskytne nádech historie a aktivního života.

Lokalita

Baranova, Žižkov, Praha 3

Co si o projektu “Rezidence Baranka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty