Rezidence Baranka

Aktualizováno: 18 října, 2011
Rezidence Baranka
Adresa Baranova, Žižkov, Praha 3
K nastěhování od 2011 (vyprodáno)
Počet jednotek 29
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 33 - 90 m2
Developer SPGroup a.s.


O projektu:

Developerský projekt Rezidence Baranka, kterého developerem je SPGroup a.s., nabízí atraktivní bydlení v osmipodlažní novostavbě městské části Praha 3 – Žižkov, ul. Baranova. Bytový dům, který má k dispozici 32 bytových jednotek poskytne bydlení v klidné lokalitě a umožní nejen dostatek soukromí, ale i dostatečné aktivní vyžití. Oblast je oblíbená i díky skvělé dopravní a občanské vybavenosti a na dosah krásná příroda, například Vítkov, park na Židovských pecích nebo Rajská zahrada. Svoje si najde každý, kdo hledá klidné bydlení, ale zároveň moderní styl života.

Byty:

Nové byty v Rezidenci Baranka jsou o dispozicích 1+kk až 3+kk a plošné rozloze od 33m2 do 90m2. Byty v druhém nadzemním podlaží mají předzahrádku, ostatní disponují terasou nebo balkonem. Podlaha je v kombinaci s dřevěnou plovoucí podlahou a keramickou dlažbou. Pocit bezpečí dodá kamerový systém, který dokonce zálohuje záznamy. Pro motoristy je samozřejmostí parkování v podzemní garáži. Ve svém bytě budete mít pocit naprostého soukromí a klidu.

Lokalita:

Novostavba Rezidence Baranka je postavena v klidné rezidenční čtvrti v Praze 3, na rozhraní Žižkova a Vinohrad. Jedná se o městskou část Praha 3, katastrální území Žižkov. I přes moderní design skvěle zapadá mezi historické budovy a strukturu ulice nijak nenarušuje. Prostředí nabízí klid, ale i veškerou občanskou vybavenost a proto je oblast velice oblíbená. Je vhodná pro obyvatele preferující moderní styl života. Přímo vybízí trávit čas venku a v přírodě, procházky po parcích, například Mahlerovy sady nebo na nedaleký Vrch svatého Kříže. Kromě přírody a klidu oblast nabízí veškerou občanskou vybavenost a kulturní a společenské vyžití. K nákupům je nejbližší nákupní centrum Atrium Flora s multikinem, škola i školka, pošta i dětské hřiště a na dosah je i Městský úřad nebo nemocnice na Žižkově. Na svoje si přijdou i sportovně založení jedinci, v blízkosti jsou fitness, plavecký bazén nebo pro oddych a relax se určitě hodí wellness. Výborná je i dopravní dostupnost, tramvajová zastávka Olšanské náměstí, metro Flora nebo autem pouhých 7 minut do centra.

Historie:

Městská čtvrť Žižkov se nachází na východ od centra Prahy. Jako samostatný celek vzniknul pod názvem Královské Vinohrady I. a v roce 1877 byly přejmenovány na Žižkov. Od roku 1960 patří Žižkov k městské části Praha 3. Tato část Prahy je nazývaná i jako pražský Mortmartre, je totiž čtvrtí činžovních domů 19. a 20.století. Rozkládá se na vyvýšenině, proto jsou ulice strmé a úzké. Na Žižkov vedla i jedna z prvních tramvajových tratí. Nejznámější stavbou je charakteristický Žižkovský vysílač nebo národní památník na Vítkově, jezdecká socha Jana Žižky. Oblast, která vám poskytne nádech historie a aktivního života.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (38 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky