30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

24.09.2022

Block Luna: v prodeji jsou bytové domy na Praze 8

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Bedřich

V prodeji

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Bedřichov
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  2-3+kk

O projektu

Rezidenci Bedřich tvoří celkem 8 apartmánů rozmístěných do dvou luxusních domů. Dispozice jednotek jsou 2+kk a 3+kk, s rozlohou od 51 do 80 metrů čtverečních. Ke všem bytům náleží parkovací stání a vybrané apartmány mají vlastní terasu. Jednotky jsou vybaveny venkovními žaluziemi a podlahovým vytápěním s možností ovládání na dálku. Součástí areálu je i společenská budova s wellness pro rezidenty a dobíjecí stanice elektromobilů.

Dokončení projektu je plánováno na konec roku 2023.

Lokalita 

Rezidenci Bedřich najdete v Jizerských horách, na okraji malé obce Bedřichov s 345 obyvateli. Jedná se o rekreační oblast s velkým množstvím ubytovacích a restauračních zařízení a několika ski areály. Nejbližší sjezdovka leží pouze 1,5 daleko od Rezidence Bedřich. Kromě lyžování, cyklistiky či turistiky nabízí okolí také prostor pro relaxaci například v okolí vodní nádrže Josefův důl, přehrady Černá Nisa, nebo na bobové dráze Jizerka. Veškerou občanskou vybavenost nabízí 15 minut autem vzdálené město Jablonec nad Nisou, nebo Liberec, kam je možné dojet autem za 20 minut. 

Co si o projektu “Rezidence Bedřich” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty