22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Bělohorská

Vyprodáno
Bolívarova, Břevnov, Praha 6

Detaily

 • ID:
  5449
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Břevnov
 • Byty k nastěhování od:
  leden 2014
 • Plocha bytů (od - do):
  33 - 95 m2
 • Počet bytů celkem:
  35
 • Velikost jednotek:
  1+1 - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodano

O projektu

O projektu: V nedávné době byl dokončen developerský projekt Rezidence Bělohorská, který je situován v Praze 6 – Břevnově a který je zaštítěn developerskou společností Central Group. Vznikl tak nový rezidenční projekt nabízející 35 jednotek, které zahrnují nové byty, ateliéry a komerční prostory situované v přízemí. Projekt vám poskytne exkluzivní, komfortní a pohodlné bydlení a dobré zázemí prestižní městské části Břevnova. Novostavba je postavena z kvalitních materiálů, jako je železobetonová konstrukce, cihelné zdivo a fasádní zateplení. Novostavba vám také poskytne dostatečně bezpečné bydlení se zabezpečovacím zařízením, detektorem pohybu nebo domovním videotelefonem. Součástí projektu jsou nadstandardní výtahy, podzemní parkovací stání pro majitele bytových jednotek a venkovní parkovací stání pro veřejnost a návštěvy a v neposlední řadě oplocené předzahrádky. Novostavba nese energetický štítek C.
Kompletní nabídku nových bytů společnosti naleznete ZDE: www.central-group.cz

Byty: Rezidence Bělohorská zahrnuje 35 jednotek o dispozicích 1+1 až 4+kk. Užitná plocha se pohybuje od 33 m2 do 95 m2. V základní ceně bytu je zahrnuta terasa, sklep a minimálně jedno parkovací stání. Standardy bytů jsou vysoké i bez příplatku, zahrnují kvalitní koupelny, plovoucí podlahy, bezpečnostní vstupní dveře či moderní datové rozvody.

Lokalita: Novostavba Rezidence Bělohorská se nachází v Praze 6 – Břevnov. Tato lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost, dobrou dopravní dostupnost i blízkost přírody. Na stanici metra A - Hradčanská se dostanete za 15 minut tramvají či autobusem ze zastávky, která se nachází přímo před novostavbou. V okolí budovy najdete mateřskou, základní i střední školu, dále úřady a poštu. K dispozici máte také restaurace a velké množství obchodů a služeb. Na procházku či za odpočinkem můžete vyrazit do blízké obory Hvězda nebo do Parku Ladronka.

Lokalita

Bolívarova, Břevnov, Praha 6

Co si o projektu “Rezidence Bělohorská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty