30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

27.09.2022

Vila Roztoky: v prodeji je komorní projekt v okrese Praha-západ

26.09.2022

Rezidence Podolí: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

25.09.2022

Proč lepší dostupnost hypoték znamená dražší byty? → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Benice

Vyprodáno
Žitavská, Benice, Praha-východ

Detaily

 • ID:
  6283
 • Stav:
 • Developer:
  ORCO Group
 • Městská část / kraj:
  Praha-východ
 • Lokalita:
  Benice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  137 - 308 m2
 • Počet bytů celkem:
  36
 • Velikost jednotek:
  4+kk - 7+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V březnu 2014 byl dokončen developerský projekt Rezidence Benice, který je situován v lokalitě Prahy 10 – Benice. Autorem projektu luxusních rodinných vil je developerská společnost ORCO Property Group. V rámci projektu byl vystavěn soubor 36 rodinných domů, které přirozeně navazují na stávající zástavbu. Novostavby v sobě kombinují prvky klasické české venkovské architektury a moderního designu. Pro budoucí rezidenty byl vybudován park, ve kterém se nachází altán, pergola a dětské hřiště. Rezidence Benice je označen jako fáze 1b, která je pouhým začátkem rozvoje a dotváření této městské části. Projekt 1b je samostatnou částí, a tak nehrozí, že byste při budoucí výstavbě dalších etap byli stavbou rušeni. Projekt je vhodný především pro rodiny.

Domy: Novostavby Rezidence Benice vám nabízí 36 nových rodinných domů. Vybírat můžete ze 4 různých typů nemovitostí, a to 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk. Vnitřní užitná plocha se pohybuje v rozmezí od 137 m2 do 308 m2. Ke všem domům patří terasa či balkon a garáž. Celková výměra pozemků, které patří k jednotlivým nemovitostem, činí 195 m2 až 1229 m2. Ceny nemovitostí, které se pohybují v rozmezí od 5 990 000 Kč do 12 990 000 Kč včetně DPH, zahrnují celkové standardní dokončení. Stavební práce jsou však pozastaveny ve fázi bez vybavení koupelen, podlahových ploch a interiérových dveří. Konkrétní vybavení domu si tak může vybrat klient. Poté budou do dvou měsíců dokončeny závěrečné práce. Při finálním dokončení si můžete vybírat ze dvou variant standardů – klasický ORCO standard (i s možností klientských úprav) a v rámci nadstandardních klientských změn si dále můžete volit dokončení interiérů ve spoluprácí se společností Decoland. Decoland zakomponuje nábytek a další vybavení (vestavěný nábytek, kuchyň a další) přímo do stavebních procesů.

Lokalita: Obytný komplex Rezidence Benice se nachází v lokalitě Prahy 10, Benice. Skvělá dopravní dostupnost lokality je zajištěna autobusovými linkami i vlakovým spojením. Autem se do centra Prahy dostanete do 20 minut. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, např. restaurace a kavárny, nákupní centra a jeden z nejvyhlášenějších hotelů Park Holiday. Majitelé nových nemovitostí se stávají členy hotelového clubu Health & Leisure a můžou tak využívat klubové služby, např. wellness, fitness, tenisové kurty, posilovnu, restauraci, bary a další. Na výlet můžete vyrazit do 4 kilometry vzdálených Průhonic, kde se nachází Průhonický park a dendrologická zahrada. V Průhonicích můžete také navštívit Aquapalace Praha nebo nákupní centrum. Areál samotného projektu je protkán Pitkovickým potokem, který slouží jako zásobárna vody pro místní přírodní koupaliště.

Další etapa více info

Lokalita

Žitavská, Benice, Praha-východ

Co si o projektu “Rezidence Benice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty