02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Bleriot

Vyprodáno
Polaneckého, Letňany, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: V pražských Letňanech se na Praze 9 v ulici Polaneckého staví unikátní developerský projekt Blériot. Jedná se o rezidenční areál zahrnující celkem 151 nových bytů ve 2 bytových domech se čtyřmi nadzemními podlažími (domy B a C) a jednom bytovém domě s pěti nadzemními podlažími (dům A). Nové byty mají plošné dispozice 1+kk, 2+kk, 3+kk i 4+kk. Výměra činí od malých 1+kk o 26 m2 až po velkoryse řešené 4+kk s 95 m2. Developerem nových bytů je REALISM.

Architektura nových domů je velmi moderní odpovídající soudobým trendům. Tvoří ji omítkové fasády světlého přírodního odstínu doplněného třemi různými metalickými barvami typickými pro každou ze tří budov A, B a C, z nichž se celý rezidenční objekt skládá. Horizontální část domů podtrhují vodorovné pásy texturované omítky. Eleganci novostavbám zprostředkovává kovové zábradlí teras a balkonů. Vnější stránku projektu měli na starosti zahradní architekti, kteří vybudovali příjemný soukromý park určený k relaxaci po náročném dni. Místa k odpočinku najdete hned poté, co vyjdete ven z domu. I samotné řešení jednotlivých bytů je promyšlené a klade důraz jak na celek, tak i na detaily. Pokládají se zde například dřevěné podlahy Kahrs doplněné soklovými lištami a dřevěná eurookna s dvojsklem, dále je součástí koupelen a WC designová sanita, ve střešních bytech nechybí příprava pro klimatizaci. Plné dveře v čistém designu a bílé barvě s rozetovým kováním působí reprezentativně. Součástí bytů jsou terasy z prken z modřínového dřeva upravené speciálním lakem, aby měly co nejdelší životnost.

Na terasy je vstup se sníženým prahem bez parapetů. Terasy, nebo balkony či soukromé zahrady jsou součástí každého bytu. Předzahrádky v přízemí plynule navazují na obytný prostor. Součástí je i příprava pro automatickou závlahu pro každý byt s předzahrádkou. Nové byty v nejvyšším čtvrtém patře mají prostorné střešní terasy. K dispozici jsou venkovní parkovací stání, dále vnitřní garáže a také sklepní kóje. Budovy mají energetický štítek třídy B. Dokončení výstavby se plánuje na druhé čtvrtletí roku 2020.

Lokalita: Příjemné prostředí je synonymem nového developerského projektu Blériot budovaného v pražských Letňanech v městské části Praha 9 v ulici Polaneckého. Obchodní centrum Letňany, kde si můžete podle potřeby nakoupit potraviny i všechno ostatní, nabízí totiž zázemí více než 180 obchodů. Přírodu můžete objevovat v nedalekém parku Letňany vzdáleném 6 minut pěší chůze nebo minutu jízdy automobilem. V podstatě se ale dá říci, že budete mít přírodu přímo kolem sebe, protože architekti projektu pamatovali i na dostatek zeleně. Všechny tři domy jsou totiž vsazeny do parku s bujnou vegetací, který má rozlohu 6500 m2. Budete mít tedy k dispozici dostatečný prostor k relaxaci díky vlastnímu soukromému zelenému parku.

Nechybí zde třeba řada přírodních herních prvků pro děti, které se budou moci zde pořádně vyřádit, dále hřiště i workout zóna. K dispozici je běžecká trasa pro váš ranní jogging, jezírko i vycházkový les. Asfaltové cesty v okolí, respektive cyklostezky začínající v podstatě kousek za domem vybízejí k jízdě na kole nebo na inline bruslích. Sportovní využití nabízí i již zmiňované OC Letňany, kde je fitness, sauna, bazény, vířivka i tobogán pro děti. Letňanské letiště nabízí například vyhlídkové lety a další zábavu jako návštěvu leteckého muzea nebo adrenalinové akce na offroadové dráze. Jenom čtyři minuty pěší chůze od rezidenčního areálu se nachází zastávka městské hromadné dopravy, odkud jezdí autobusy ke konečné stanici trasy metra C v Letňanech. Pouhých 10 minut jízdy autem a jste na dálnici D8.

Více info: www.polaneckeho.com

Lokalita

Polaneckého, Letňany, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Bleriot” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty