04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Blízká

V přípravě
U Sluncové, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné části Karlína nedaleko historické budovy Invalidovny vznikne soubor bytových domů s moderním designem a doplněné o obchody a služby v přízemí. Celkem projekt nabídne 228 bytových jednotek ve velikostech od 1+kk až po 4+kk s balkony s výhledy do zeleně.

Projekt byl původně pojmenován Rezidence Sluncová. Developerem je společnost Horizon Holding.

Lokalita: Rezidence Blízká bude umístěna při ulici U Sluncové na Praze 8 – Karlín. Jedná se o širší centrum města s výbornou dostupností centra Prahy autem, MHD, ale i pěšky. Stanice tramvaje i metra Invalidovna je dostupná do 10 minut pěšky.

Karlín je oblíbenou rezidenční lokalitou kvůli výborné dostupnosti, občanské vybavenosti a množství zeleně a parků. Přímo za domem začíná svah Vítkova, oblíbeného parku s vyhlídkou na město, nedaleko jsou také Kaizlovy sady, park na Karlínském náměstí nebo cyklostezka podél Vltavy na Rohanském ostrově.

Projekt se nachází v klidném koutu na kraji Karlína. Na své si přijdou jak kulturně založení rezidenti, kteří ocení docházkovou vzdálenost kaváren, restaurací, farmářských trhů, festivalů atd., tak sportovci, kteří si snadno vyběhnou na Vítkov, s nimž projekt bezprostředně sousedí.

Lokalita

U Sluncové, Karlín, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence Blízká” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty