22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Blízká

V přípravě
U Sluncové, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné části Karlína nedaleko historické budovy Invalidovny vznikne soubor bytových domů s moderním designem a doplněné o obchody a služby v přízemí. Celkem projekt nabídne 228 bytových jednotek ve velikostech od 1+kk až po 4+kk s balkony s výhledy do zeleně.

Projekt byl původně pojmenován Rezidence Sluncová. Developerem je společnost Horizon Holding.

Lokalita: Rezidence Blízká bude umístěna při ulici U Sluncové na Praze 8 – Karlín. Jedná se o širší centrum města s výbornou dostupností centra Prahy autem, MHD, ale i pěšky. Stanice tramvaje i metra Invalidovna je dostupná do 10 minut pěšky.

Karlín je oblíbenou rezidenční lokalitou kvůli výborné dostupnosti, občanské vybavenosti a množství zeleně a parků. Přímo za domem začíná svah Vítkova, oblíbeného parku s vyhlídkou na město, nedaleko jsou také Kaizlovy sady, park na Karlínském náměstí nebo cyklostezka podél Vltavy na Rohanském ostrově.

Projekt se nachází v klidném koutu na kraji Karlína. Na své si přijdou jak kulturně založení rezidenti, kteří ocení docházkovou vzdálenost kaváren, restaurací, farmářských trhů, festivalů atd., tak sportovci, kteří si snadno vyběhnou na Vítkov, s nimž projekt bezprostředně sousedí.

Lokalita

U Sluncové, Karlín, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence Blízká” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty