04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Blízká

V přípravě
U Sluncové, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné části Karlína nedaleko historické budovy Invalidovny vznikne soubor bytových domů s moderním designem a doplněné o obchody a služby v přízemí. Celkem projekt nabídne 228 bytových jednotek ve velikostech od 1+kk až po 4+kk s balkony s výhledy do zeleně.

Projekt byl původně pojmenován Rezidence Sluncová. Developerem je společnost Horizon Holding.

Lokalita: Rezidence Blízká bude umístěna při ulici U Sluncové na Praze 8 – Karlín. Jedná se o širší centrum města s výbornou dostupností centra Prahy autem, MHD, ale i pěšky. Stanice tramvaje i metra Invalidovna je dostupná do 10 minut pěšky.

Karlín je oblíbenou rezidenční lokalitou kvůli výborné dostupnosti, občanské vybavenosti a množství zeleně a parků. Přímo za domem začíná svah Vítkova, oblíbeného parku s vyhlídkou na město, nedaleko jsou také Kaizlovy sady, park na Karlínském náměstí nebo cyklostezka podél Vltavy na Rohanském ostrově.

Projekt se nachází v klidném koutu na kraji Karlína. Na své si přijdou jak kulturně založení rezidenti, kteří ocení docházkovou vzdálenost kaváren, restaurací, farmářských trhů, festivalů atd., tak sportovci, kteří si snadno vyběhnou na Vítkov, s nimž projekt bezprostředně sousedí.

Lokalita

U Sluncové, Karlín, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence Blízká” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty